комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1670 |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| дължина на предупредителния контакт | 145 mm |
| за номер артикул | 05P1670 |
| височина | 70,8 mm |
| ширина | 124,8 mm |
| дебелина | 15 mm |
| спирачна система | BREMBO |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 24162
|
|
LPR 24687
|
|
LPR 5SP1670
|
|
ATE 13046048532
|
|
BENDIX 573290B
|
|
CIFAM 822651
|
|
FERODO FDB4040
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
JURID 573290J
|
|
METELLI 2206511
|
|
MINTEX MDB2976
|
|
PAGID T1786
|
|
REMSA 111312
|
|
TEXTAR 2416202
|
|
TRUSTING 6671
|
|
ALFA ROMEO 77364716
|
|
FIAT 71753265
|
|
FIAT 77364717
|
| Alfa Romeo MITO (955) | 163 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 170 коня | бензин |
