комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1673 |
| спирачна система | TRW |
| ширина | 125,6 mm |
| височина | 51,6 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| за номер артикул | 05P1673 |
| дебелина | 16,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 24283
|
|
LPR 24284
|
|
LPR 24285
|
|
LPR 5SP1673
|
|
ATE 13046057942
|
|
BOSCH 0986494321
|
|
BREMBO P16013
|
|
FERODO FDB4179
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
ICER 181881200
|
|
JURID 573249J
|
|
MINTEX MDB2968
|
|
PAGID T1778
|
|
REMSA 128102
|
|
ROADHOUSE 2128102
|
|
TEXTAR 2428303
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
TRUSTING 8091
|
|
TRW GDB3437
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
DAIHATSU 04465B1120
|
|
DAIHATSU 04465B1120000
|
|
DAIHATSU 04465B1190
|
|
DAIHATSU 04465B1190000
|
|
DAIHATSU 04465B1320
|
|
DAIHATSU 04465B1320000
|
|
MAZDA DFY13328ZA
|
|
MAZDA DFY13329ZA
|
|
SUZUKI 5581068L00
|
|
SUZUKI 5581068L00000
|
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 94 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 94 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 75 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 90 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 90 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 70 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 87 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 87 коня | бензин |
| Daihatsu MATERIA (M4_) | 91 коня | бензин |
| Daihatsu MATERIA (M4_) | 103 коня | бензин |
| Daihatsu MATERIA (M4_) | 103 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 75 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 103 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 86 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 68 коня | дизел |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 91 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 91 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 103 коня | бензин |
| Subaru JUSTY IV | 69 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 95 коня | дизел |
| Mazda 2 (DE) | 102 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 84 коня | бензин |
