комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1675 |
| за номер артикул | 05P1675 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дължина на предупредителния контакт | 280 mm |
| височина | 75 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
| ширина | 132 mm |
| спирачна система | BREMBO |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 23773
|
|
LPR 23774
|
|
LPR 5SP1675
|
|
APEC braking PAD1296
|
|
ATE 13046048022
|
|
BOSCH 0986424664
|
|
BREMBO P85053
|
|
FERODO FDB1509
140.18 €
-20%
112.15 €
|
|
METELLI 2208901
|
|
MINTEX MDB2356
|
|
PAGID T5126
|
|
REMSA 044812
|
|
TEXTAR 2377301
84.88 €
-20%
67.9 €
|
|
TRUSTING 9071
|
|
TRW GDB1523
78.23 €
-20%
62.58 €
|
|
AUDI 4D0698151L
|
|
VW 4D0698151Q
|
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 299 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 340 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 310 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 224 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 360 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 238 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 420 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 180 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 180 коня | дизел |
