комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1728 |
| спирачна система | AKEBONO |
| за номер артикул | 05P1728 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| височина | 52,5 mm |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 137,8 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21497
|
|
LPR 21498
|
|
LPR 21499
|
|
LPR 5SP1728
|
|
ICER 181329
32.28 €
-0%
32.28 €
|
|
TRUSTING 3931
|
|
HONDA 45022S01A01
|
|
HONDA 45022S01A02
|
|
HONDA 45022S10000
|
|
HONDA 45022S10010
|
|
HONDA 45022S10020
|
|
HONDA 45022S5DA00
|
|
HONDA 45022S5DH00
|
|
HONDA 45022S84A00
|
| Honda CIVIC V купе (EJ) | 125 коня | бензин |
| Honda CIVIC IX (FK) | 99 коня | бензин |
| Honda CIVIC IX (FK) | 141 коня | бензин |
| Honda CIVIC IX (FK) | 150 коня | дизел |
| Honda CIVIC VI седан (EJ, EK) | 125 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI купе (EJ, EM1) | 125 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 140 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 140 коня | дизел |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 201 коня | бензин |
| Honda CIVIC IX (FK) | 120 коня | дизел |
