комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P281 |
| дебелина | 18,3 mm |
| ширина | 109,2 mm |
| височина | 73 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| за номер артикул | 05P281 |
| спирачна система | BREMBO |
| дължина на предупредителния контакт | 160 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21048
|
|
LPR 21188
|
|
LPR 5SP281
|
|
OM 1902301
|
|
OM 1903488
|
|
OM 9940082
|
|
ABEX T6139
|
|
APEC braking PAD519
|
|
ATE 13046049542
|
|
BENDIX 571447B
|
|
BOSCH 0986424145
|
|
Brake ENGINEERING PA507
|
|
CHASE P657
|
|
CIFAM 8220510
|
|
DELPHI LP0580
|
|
DELPHI LP580
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
DURON BDP511
|
|
E.T.F. 120363
|
|
EFI EDB511
|
|
FERODO FDB511
|
|
FERODO FVR511
47.76 €
-20%
38.2 €
|
|
FIRST LINE FBP1249
|
|
FREN-J 3254
|
|
FTE BL1448A2
|
|
GALFER 20169391
|
|
HP (ZEBRA) 2594
|
|
ICER 140730
53.34 €
-0%
53.34 €
|
|
JURID 2841020
|
|
JURID 571447J
107.1 €
-20%
85.68 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160169
|
|
METELLI 2200510
|
|
MINTEX MDB1524
|
|
MOPROD MDP1200
|
|
MOTAQUIP VBP581
|
|
PAGID T0040
|
|
QUINTON HAZELL BP687
|
|
REMSA 021112
|
|
RHIAG 10160145
|
|
ROADHOUSE 221112
|
|
SIMER 336
|
|
TEXTAR 2118818005
|
|
TRUSTING 0530
|
|
TRW GDB1152
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
VALEO 540546
|
|
VALEO 598374
|
|
WOKING 3588
|
|
ALFA ROMEO 9940082
|
|
IVECO 1902301
|
|
IVECO 1903488
|
|
IVECO 9940082
|
|
RENAULT 7701201622
|
| Alfa Romeo AR 8 кутия (280) | 72 коня | дизел |
| Alfa Romeo AR 8 (бордова) платформа/ шаси (280) | 72 коня | дизел |
| Alfa Romeo AR 8 кутия (280) | 92 коня | дизел |
| Alfa Romeo AR 8 (бордова) платформа/ шаси (280) | 92 коня | дизел |
| Alfa Romeo AR 8 кутия (280) | 75 коня | дизел |
| Alfa Romeo AR 8 (бордова) платформа/ шаси (280) | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY I (бордова) платформа/ шаси | 72 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 103 коня | дизел |
