комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P330 |
| дебелина | 17 mm |
| за номер артикул | 05P330 |
| спирачна система | ATE |
| дължина на предупредителния контакт | 115 mm |
| ширина | 63,8 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| височина | 57,4 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21278
|
|
LPR 21279
|
|
LPR 5SP330
|
|
ATE 13046040142
|
|
BENDIX 571398B
|
|
BOSCH 0986494055
|
|
Brake ENGINEERING PA569
|
|
CHASE P733
|
|
CIFAM 8221920
|
|
DELPHI LP667
21.47 €
-20%
17.18 €
|
|
E.T.F. 120431
|
|
EFI EDB619
|
|
FERODO FDB619
37.21 €
-20%
29.77 €
|
|
FIRST LINE FBP1540
|
|
FREN-J 3338
|
|
GALFER 20240391
|
|
HP (ZEBRA) 2723
|
|
ICER 180787
24.04 €
-0%
24.04 €
|
|
JURID 2843024
|
|
JURID 571398J
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160240
|
|
MOPROD MDP1111
|
|
MOTAQUIP VBP601
|
|
QUINTON HAZELL BP581
|
|
REMSA 032102
|
|
ROADHOUSE 232102
|
|
ROULUNDS RUBBER 454881
|
|
SIMER 4951
|
|
UNIPART GBP821
|
|
VALEO 598295
28.09 €
-20%
22.47 €
|
|
WOKING 3699
|
|
PEUGEOT 425081
|
|
PEUGEOT 425093
|
| Peugeot 605 (6B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 141 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 167 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 200 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 132 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 129 коня | дизел |
| Peugeot 406 купе (8C) | 132 коня | бензин |
| Peugeot 406 купе (8C) | 190 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 190 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 82 коня | дизел |
| Peugeot 406 купе (8C) | 135 коня | бензин |
| Peugeot 406 купе (8C) | 207 коня | бензин |
| Peugeot 406 купе (8C) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 406 купе (8C) | 133 коня | дизел |
| Peugeot 406 купе (8C) | 158 коня | бензин |
