комплект спирачно феродо, дискови спирачки VALEO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 598295 |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | TEVES |
| външна ширина | 63,5 mm |
| височина 1 | 57 mm |
| дебелина | 17 mm |
| WVAномер | 21279 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дължина на кабела | 130 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VALEO 21279
|
|
A.B.S. 36683
17.16 €
-20%
13.73 €
|
|
A.B.S. 36683OE
|
|
ABEX T6210
|
|
ATE 13046040142
|
|
ATE 13046071342
|
|
AUTODISTRUBUTION AD512
|
|
BENDIX 571398B
|
|
BENDIX 571398X
|
|
BOSCH 0986460967
|
|
BOSCH 0986494055
|
|
BOSCH 986460967
|
|
BOSCH 986494055
|
|
BREMBO P61038
|
|
DELPHI LP0667
|
|
DELPHI LP667
21.47 €
-20%
17.18 €
|
|
DEX 1990
|
|
FERODO FDB619
37.21 €
-20%
29.77 €
|
|
FERODO FQT619
|
|
FERODO FSL619
41.28 €
-20%
33.02 €
|
|
FERODO TAR619
|
|
FTE BL1279A2
|
|
ICER 180787
24.04 €
-0%
24.04 €
|
|
JURID 571398D
|
|
JURID 571398J
|
|
LPR 05P330
21.87 €
-20%
17.49 €
|
|
LPR 05P623
0 €
-100%
15.3 €
|
|
LPR 5P330
|
|
LPR 5P623
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6109852
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB985
|
|
METELLI 2201920
|
|
MGA 249
|
|
MINTEX MDB1442
|
|
NK 1501223719
|
|
PAGID T1038
|
|
QUINTON HAZELL 032102
|
|
QUINTON HAZELL 32102
|
|
QUINTON HAZELL 832100
|
|
QUINTON HAZELL BLF581
|
|
QUINTON HAZELL BP581
|
|
QUINTON HAZELL BP866
|
|
REMSA 032102
|
|
REMSA 32102
|
|
REMSA 832100
|
|
ROADHOUSE 232102
|
|
ROADHOUSE 832100
|
|
ROULUNDS RUBBER 454881
|
|
sbs 1501223719
|
|
TEXTAR 21278
|
|
TEXTAR 2127801
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
TEXTAR 2127817005
|
|
TEXTAR 21279
|
|
TRIPLE FIVE 8671000822
|
|
TRIPLE FIVE ABP9594
|
|
TRUSTING 1990
|
|
TRW GDB985
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
PEUGEOT 425081
|
|
PEUGEOT 425081
|
|
PEUGEOT 425193
|
|
PEUGEOT 425193
|
| Peugeot 605 (6B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 141 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 167 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 200 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 132 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 129 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 190 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 82 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 107 коня | бензин |
