комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P342 |
| спирачна система | AKEBONO |
| за номер артикул | 05P342 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дебелина | 14,8 mm |
| ширина | 103,5 mm |
| височина | 43,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21500
|
|
LPR 21501
|
|
LPR 21502
|
|
LPR 5SP342
|
|
APEC braking PAD1086
|
|
APEC braking PAD614
|
|
ASHIKA 5008806
|
|
ATE 13046059672
|
|
BENDIX 572166B
|
|
BOSCH 0986461750
|
|
Brake ENGINEERING PA826
|
|
CHASE P698
|
|
CIFAM 8221160
|
|
DELPHI LP684
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
E.T.F. 120419
|
|
EFI EDB712Z
|
|
FERODO FDB712
30.6 €
-20%
24.48 €
|
|
FIRST LINE FBP1382
|
|
FREN-J 3466
|
|
FTE BL1332A2
|
|
HP (ZEBRA) 2663
|
|
ICER 141002
21.96 €
-0%
21.96 €
|
|
JAPANPARTS PA806AF
|
|
JURID 2842168
|
|
JURID 572166J
|
|
KAISHIN D9010M
|
|
METELLI 2201160
|
|
MINTEX MDB1464
|
|
MOPROD MDP1117
|
|
MOTAQUIP VBP627
|
|
PAGID T3007
|
|
PBR DB1134
|
|
QUINTON HAZELL BP586
|
|
REMSA 028902
|
|
REMSA 028912
|
|
RHIAG 10521137
|
|
ROADHOUSE 228902
|
|
ROADHOUSE 228912
|
|
SIMER 498
|
|
TEXTAR 2150001
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
TRUSTING 1180
|
|
TRW GDB3183
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
TRW GDB885
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
VALEO 598023
|
|
WOKING 3642
|
|
SUZUKI 5520060811
|
|
SUZUKI 5520060821
|
|
SUZUKI 5520060A41
|
|
SUZUKI 5520061870
|
|
SUZUKI 5520063810
|
|
SUZUKI 55200E1870
|
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 80 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 80 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 82 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 97 коня | бензин |
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 97 коня | бензин |
| Suzuki X-90 (EL) | 97 коня | бензин |
| Suzuki X-90 (EL) | 97 коня | бензин |
