комплект спирачно феродо, дискови спирачки TRW
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TRW |
| Парт номер | GDB885 |
| ограничение за производител | AKEBONO |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| контролен знак за преглед | E9 90R 01107/110 |
| височина | 43,5 mm |
| дължина | 103,5 mm |
| дебелина | 14,8 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TRW 21500
|
|
TRW 21501
|
|
TRW 21502
|
|
SANTANA 5520061870
|
|
A.B.S. 36675
27.77 €
-20%
22.22 €
|
|
ACDelco AC623781D
|
|
APEC braking PAD614
|
|
ATE 13046059672
|
|
BENDIX 572166B
|
|
BLUE PRINT ADK84205
|
|
BORG & BECK BBP1228
|
|
BORG & BECK BBP1516
|
|
BOSCH 0986461750
|
|
BOSCH 0986TB2614
|
|
BOSCH 986461750
|
|
BREMBO P79006
|
|
DELPHI LP684
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
E.T.F. 120419
|
|
FERODO FDB712
30.6 €
-20%
24.48 €
|
|
FERODO FSL712
40.39 €
-20%
32.31 €
|
|
FERODO TAR712
|
|
FIRST LINE FBP1382
|
|
fri.tech. 1180
|
|
FTE BL1332A2
|
|
GIRLING 6108859
|
|
HELLA 8DB355016371
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3608006
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
ICER 141002
21.96 €
-0%
21.96 €
|
|
JURID 572166J
|
|
KBP BP8505
|
|
LEMFÖRDER 26199
|
|
LPR 05P342
17.35 €
-20%
13.88 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160966
|
|
METELLI 2201160
|
|
METZGER 028902
|
|
MGA 465
|
|
MINTEX MDB1464
|
|
MK Kashiyama D9010M
|
|
NECTO FD6529A
|
|
NECTO FD6529N
|
|
NIPPARTS J3608006
22.65 €
-20%
18.12 €
|
|
NK 225204
|
|
OPTIMAL 9592
|
|
PAGID T3007
|
|
QH Benelux 2663
|
|
QUINTON HAZELL BLF586
|
|
QUINTON HAZELL BP586
|
|
REMSA 028902
|
|
REMSA 28902
|
|
ROULUNDS RUBBER 623781
|
|
sbs 225204
|
|
SPIDAN 31710
|
|
TEXTAR 2150001
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
TEXTAR 2150014805
|
|
TRISCAN 811069980
|
|
TRUSTING 1180
|
|
WOKING P389302
|
|
ZIMMERMANN 215001501
|
|
SUZUKI 5520060810
|
|
SUZUKI 5520060811
|
|
SUZUKI 5520060811000
|
|
SUZUKI 5520060820
|
|
SUZUKI 5520060821
|
|
SUZUKI 5520060821000
|
|
SUZUKI 5520061870
|
|
SUZUKI 5520061870000
|
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 80 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 80 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 82 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 97 коня | бензин |
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 97 коня | бензин |
| Suzuki X-90 (EL) | 97 коня | бензин |
