комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P388 |
| за номер артикул | 05P388 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| спирачна система | BREMBO |
| ширина | 109,5 mm |
| дебелина | 18,2 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 165 mm |
| височина | 73 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 29037
|
|
LPR 29038
|
|
LPR 5SP388
|
|
OM 1906158
|
|
ABEX T6490
|
|
BENDIX 571416B
|
|
BOSCH 0986424240
|
|
Brake ENGINEERING PA1276
|
|
Brake ENGINEERING PA935
|
|
CIFAM 8221390
|
|
DELPHI LP970
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
DURON BDP713
|
|
E.T.F. 120609
|
|
FERODO FDB713
|
|
FERODO FVR713
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
FREN-J 3373
|
|
GALFER 20235391
|
|
HP (ZEBRA) 2879
|
|
ICER 140891
31.62 €
-0%
31.62 €
|
|
JURID 571416J
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160235
|
|
METELLI 2201390
|
|
MINTEX MDB1561
|
|
PAGID T9023
|
|
QUINTON HAZELL BP880
|
|
REMSA 043502
|
|
ROADHOUSE 243502
|
|
SIMER 608
|
|
TEXTAR 2903701
|
|
TRUSTING 1410
|
|
TRW GDB1111
47.24 €
-20%
37.79 €
|
|
VALEO 598598
|
|
WOKING 3900
|
|
IVECO 1906158
|
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY I фургон/комби | 72 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 75 коня | дизел |
