комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P422 |
| дължина на предупредителния контакт | 315 mm |
| спирачна система | TRW |
| за номер артикул | 05P422 |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| височина | 63,5 mm |
| дебелина | 18 mm |
| ширина | 99,9 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21460
|
|
LPR 5SP422
|
|
ABEX T6324
|
|
APEC braking PAD710
|
|
ATE 13046029812
|
|
BENDIX 571405B
|
|
BOSCH 0986461117
|
|
Brake ENGINEERING PA591
|
|
CHASE P772
|
|
CIFAM 8220321
|
|
DELPHI LP695
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
E.T.F. 120528
|
|
EFI EDB720
|
|
FERODO FDB720
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
FIRST LINE FBP1091
|
|
FREN-J 3346
|
|
FTE BL1322A2
|
|
HP (ZEBRA) 2774
|
|
ICER 180863
15.06 €
-0%
15.06 €
|
|
JURID 2841494
|
|
JURID 571405J
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160294
|
|
METELLI 2200321
|
|
MINTEX MDB1520
|
|
MOPROD MDP1066
|
|
MOTAQUIP VBP632
|
|
PAGID T5060
|
|
QUINTON HAZELL BP536
|
|
REMSA 014104
|
|
REMSA 014121
|
|
ROADHOUSE 214104
|
|
ROADHOUSE 214121
|
|
ROULUNDS RUBBER 498681
|
|
SIMER 508
|
|
TEXTAR 2146002
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
TRUSTING 0341
|
|
TRW GDB114
33.66 €
-20%
26.93 €
|
|
UNIPART GBP857
|
|
VALEO 598154
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
WOKING 3799
|
|
CITROEN 95658557
|
| Citroen ZX (N2) | 90 коня | дизел |
| Citroen ZX (N2) | 88 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 101 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 120 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 121 коня | бензин |
| Citroen ZX Break (N2) | 64 коня | дизел |
| Citroen ZX Break (N2) | 101 коня | бензин |
| Citroen ZX Break (N2) | 90 коня | дизел |
| Citroen ZX Break (N2) | 88 коня | бензин |
| Citroen ZX Break (N2) | 68 коня | дизел |
| Citroen ZX (N2) | 110 коня | бензин |
| Citroen ZX Break (N2) | 110 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 111 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 122 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 103 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 90 коня | бензин |
