комплект спирачно феродо, дискови спирачки VALEO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 598154 |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| външна ширина | 100 mm |
| височина 1 | 63,5 mm |
| дебелина | 18,2 mm |
| WVAномер | 20772 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| дължина на кабела | 375 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VALEO 20772
|
|
A.B.S. 36770
30.18 €
-20%
24.15 €
|
|
A.B.S. 36770OE
|
|
ABEX T6324
|
|
ATE 13046029812
|
|
BENDIX 571405B
|
|
BENDIX 571405X
|
|
BOSCH 0986461117
|
|
BOSCH 0986461117
|
|
BOSCH 986461117
|
|
BOSCH F026000116
|
|
BREMBO P61043
|
|
DELPHI LP695
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
DEX 341
|
|
FERODO FDB720
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
FERODO FSL720
39.87 €
-20%
31.9 €
|
|
FERODO TAR720
|
|
FTE BL1322A2
|
|
ICER 180863
15.06 €
-0%
15.06 €
|
|
ICER 180863700
|
|
JURID 571405D
|
|
JURID 571405J
|
|
LPR 05P422
18.06 €
-20%
14.45 €
|
|
LPR 5P422
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6101141
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB114
|
|
METELLI 2200321
|
|
MGA 285
|
|
MINTEX MDB1520
|
|
NK 1501221926
|
|
PAGID T5060
|
|
QUINTON HAZELL 014124
|
|
QUINTON HAZELL 14124
|
|
QUINTON HAZELL BLF536
|
|
QUINTON HAZELL BP536
|
|
REMSA 014124
|
|
REMSA 14124
|
|
ROADHOUSE 214124
|
|
ROULUNDS RUBBER 498681
|
|
sbs 1501221926
|
|
TEXTAR 21460
|
|
TEXTAR 2146002
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
TEXTAR 2146018025
|
|
TEXTAR 21613
|
|
TRIPLE FIVE 8671010057
|
|
TRIPLE FIVE ABP9805
|
|
TRUSTING 0341
|
|
TRW GDB114
33.66 €
-20%
26.93 €
|
|
CITROEN 95658557
|
| Citroen ZX (N2) | 90 коня | дизел |
| Citroen ZX (N2) | 88 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 101 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 120 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 121 коня | бензин |
| Citroen ZX Break (N2) | 64 коня | дизел |
| Citroen ZX Break (N2) | 101 коня | бензин |
| Citroen ZX Break (N2) | 90 коня | дизел |
| Citroen ZX Break (N2) | 88 коня | бензин |
| Citroen ZX Break (N2) | 68 коня | дизел |
| Citroen ZX (N2) | 110 коня | бензин |
| Citroen ZX Break (N2) | 110 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 122 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 103 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 90 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 126 коня | бензин |
