комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P433 |
| дължина на предупредителния контакт | 200 mm |
| дебелина | 18,3 mm |
| ширина | 104,8 mm |
| височина | 74,7 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| за номер артикул | 05P433 |
| спирачна система | AP LOCKHEED |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21160
|
|
LPR 5SP433
|
|
OM 1902494
|
|
OM 1906167
|
|
ABEX T6261
|
|
APEC braking PAD735
|
|
Brake ENGINEERING PA728
|
|
CHASE P132
|
|
CIFAM 8220161
|
|
DELPHI LP0472
|
|
DELPHI LP472
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
DURON BDP656
|
|
EFI EDB656
|
|
FERODO FDB543
|
|
FERODO FVR543
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
FIRST LINE FBP1039
|
|
FREN-J 3370
|
|
GALFER 20168391
|
|
MAGNETI MARELLI 363702161152
|
|
METELLI 2200161
|
|
MINTEX MLB79
|
|
MOPROD MDP1198
|
|
MOTAQUIP VBP398
|
|
PAGID T0048
|
|
PBR DB885
|
|
QUINTON HAZELL BP829
|
|
REMSA 005612
|
|
RHIAG 10503145
|
|
ROADHOUSE 205612
|
|
ROULUNDS RUBBER 437801
|
|
SIMER 3731
|
|
TEXTAR 2065302
|
|
TRUSTING 0182
|
|
TRW GDB759
|
|
TRW GDB779
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
UNIPART GBP663
|
|
VALEO 540437
|
|
VALEO 598132
|
|
WOKING 3694
|
|
IVECO 1902494
|
|
IVECO 1906167
|
| Iveco DAILY I (бордова) платформа/ шаси | 72 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY I фургон/комби | 72 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY I (бордова) платформа/ шаси | 92 коня | дизел |
| Iveco DAILY I фургон/комби | 92 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II автобус | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 82 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 75 коня | дизел |
