комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P468 |
| за номер артикул | 05P468 |
| спирачна система | TRW |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дебелина | 16,8 mm |
| ширина | 89,9 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 260 mm |
| височина | 63 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21100
|
|
LPR 21533
|
|
LPR 5SP468
|
|
ZASTAVA 46602617
|
|
APEC braking PAD690
|
|
BENDIX 571869B
|
|
Brake ENGINEERING PA575
|
|
CIFAM 8220591
|
|
DELPHI LP675
|
|
E.T.F. 120475
|
|
EFI EDB635
|
|
FERODO FDB635
69.91 €
-20%
55.93 €
|
|
FIRST LINE FBP1041
|
|
HP (ZEBRA) 2737
|
|
ICER 180928
27.72 €
-0%
27.72 €
|
|
JURID 571869J
|
|
METELLI 2200591
|
|
MINTEX MDB1468
|
|
MOPROD MDP1284
|
|
MOTAQUIP VBP659
|
|
QUINTON HAZELL BP596
|
|
REMSA 026412
|
|
REMSA 026414
|
|
ROADHOUSE 226412
|
|
ROADHOUSE 226414
|
|
SIMER 527
|
|
TEXTAR 2153317025
|
|
TRUSTING 0611
|
|
TRW GDB836
|
|
UNIPART GBP733
|
|
WOKING 3727
|
