комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P479 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| за номер артикул | 05P479 |
| ширина | 127,8 mm |
| дебелина | 17 mm |
| спирачна система | AKEBONO |
| височина | 59 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21482
|
|
LPR 5SP479
|
|
APEC braking PAD845
|
|
ASHIKA 5007708
|
|
BENDIX 572377B
|
|
Brake ENGINEERING PA1011
|
|
DELPHI LP930
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
E.T.F. 120663
|
|
FERODO FDB948
37.58 €
-20%
30.06 €
|
|
FIRST LINE FBP1278
|
|
FTE BL1505A2
|
|
HP (ZEBRA) 2832
|
|
ICER 180999
45.04 €
-0%
45.04 €
|
|
JAPANPARTS PA708AF
|
|
JURID 572377J
|
|
MINTEX MDB1688
|
|
MOPROD MDP1265
|
|
PAGID T3077
|
|
PBR DB1219
|
|
QUINTON HAZELL BP744
|
|
REMSA 040302
|
|
RHIAG 10414158
|
|
ROADHOUSE 240302
|
|
SIMER 655
|
|
TEXTAR 2148217005
|
|
TRUSTING 1420
|
|
TRW GDB1179
53.71 €
-20%
42.97 €
|
|
VALEO 598476
63.48 €
-20%
50.78 €
|
|
WOKING 3838
|
|
SUBARU 26296AA040
|
|
SUBARU 26296FA040
|
|
SUBARU 26296FA041
|
| Subaru LEGACY I (BC) | 200 коня | бензин |
| Subaru LEGACY I комби (BC, BJF) | 200 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GC) | 211 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GF) | 211 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SF) | 122 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SF) | 125 коня | бензин |
| Subaru LEGACY OUTBACK (BG) | 150 коня | бензин |
