комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P486 |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| дължина на предупредителния контакт | 365 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 150 mm |
| за номер артикул | 05P486 |
| височина | 69 mm |
| ширина | 130,9 mm |
| дебелина | 16 mm |
| спирачна система | BENDIX |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21632
|
|
LPR 5SP486
|
|
ABEX T6453
|
|
APEC braking PAD804
|
|
ATE 13046039722
|
|
BENDIX 571756B
|
|
BOSCH 0986424278
|
|
Brake ENGINEERING PA974
|
|
CIFAM 8221570
|
|
DELPHI LP792
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
E.T.F. 120565
|
|
EFI EDB875
|
|
FERODO FDB875
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
FIRST LINE FBP1257
|
|
FTE BL1359A2
|
|
HP (ZEBRA) 2881
|
|
ICER 180921
34.15 €
-0%
34.15 €
|
|
JURID 571756J
|
|
METELLI 2201570
|
|
MINTEX MDB1630
|
|
MOPROD MDP1139
|
|
PAGID T9039
|
|
QUINTON HAZELL BP610
|
|
REMSA 043904
|
|
RHIAG 10460155
|
|
ROADHOUSE 243904
|
|
ROULUNDS RUBBER 592581
|
|
SIMER 591
|
|
TEXTAR 2163201
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
TRUSTING 1600
|
|
TRW GDB1102
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
VALEO 598383
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
WOKING 3906
|
|
CITROEN 425113
|
|
CITROEN 425157
|
|
CITROEN 425292
|
|
CITROEN 95667787
|
|
CITROEN RP425157
|
| Citroen XANTIA (X1) | 121 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 152 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 150 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 132 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 121 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 101 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 132 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 90 коня | дизел |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 109 коня | дизел |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 121 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 132 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 75 коня | дизел |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 90 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X2) | 121 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 132 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 90 коня | дизел |
