комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P495 |
| спирачна система | TRW |
| дължина на предупредителния контакт | 205 mm |
| за номер артикул | 05P495 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| височина | 69,6 mm |
| ширина | 119,3 mm |
| дебелина | 19,4 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21366
|
|
LPR 5SP495
|
|
APEC braking PAD829
|
|
ATE 13046028062
|
|
BENDIX 571856B
|
|
BOSCH 0986460948
|
|
Brake ENGINEERING PA872
|
|
CHASE P800
|
|
CIFAM 8220501
|
|
DELPHI LP769
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
E.T.F. 120638
|
|
EFI EDB951
|
|
EURO CAR PARTS 10144042
|
|
FERODO FDB951
77.76 €
-20%
62.21 €
|
|
FIRST LINE FBP1177
|
|
FREN-J 3415
|
|
FTE BL1303A2
|
|
GALFER 20364391
|
|
HP (ZEBRA) 2905
|
|
ICER 180996
91.6 €
-0%
91.6 €
|
|
JURID 571856J
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160364
|
|
METELLI 2200501
|
|
MINTEX MDB1700
|
|
MOPROD MDP1137
|
|
PAGID T5059
|
|
QUINTON HAZELL BP608
|
|
REMSA 013462
|
|
REMSA 013497
|
|
ROADHOUSE 213462
|
|
ROADHOUSE 213497
|
|
ROULUNDS RUBBER 488681
|
|
SIMER 635
|
|
TEXTAR 2016805
87.61 €
-20%
70.09 €
|
|
TRUSTING 0521
|
|
TRW GDB1057
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
VW 357698151C
|
|
VW 8A0698151
|
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 137 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 75 коня | дизел |
| Audi 80 (8C, B4) | 90 коня | дизел |
| Audi 80 (8C, B4) | 71 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 90 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 115 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 133 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 115 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 133 коня | бензин |
| Volkswagen CORRADO (53I) | 190 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 101 коня | бензин |
