комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2325001 |
| ширина | 137,6 mm |
| височина | 58,5 mm |
| дебелина | 16,5 mm |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| WVAномер | 23250 |
| спирачна система | Akebono |
| технически информационен номер | 23250 165 0 5 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 82033700 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 21845
|
|
TEXTAR 23250
|
|
TEXTAR 2325016505
|
|
TEXTAR 23251
|
|
VAUXHALL 97201441
|
|
A.B.S. 37257
|
|
APEC braking PAD1135
|
|
AUGROS 55447627
|
|
BENDIX 573066B
|
|
BLUE PRINT ADZ94215
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
BOSCH 0986424760
|
|
BOSCH BP466
|
|
BREMBO P59033
|
|
CIFAM 8223571
|
|
COMLINE ADB41241
|
|
COMLINE CBP41241
|
|
DELPHI LP1552
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
FERODO FDB1511
51.06 €
-20%
40.85 €
|
|
FERODO FSL1511
64.55 €
-20%
51.64 €
|
|
fri.tech. 3661
|
|
FTE BL1834A2
|
|
GIRLING 6114369
|
|
HELLA PAGID 355017131
|
|
HELLA PAGID 8DB355017131
|
|
ICER 181354
34.79 €
-0%
34.79 €
|
|
JURID 573066J
|
|
MAGNETI MARELLI 363700203105
|
|
MAGNETI MARELLI 363702161413
|
|
MAGNETI MARELLI T3105MM
|
|
METELLI 2203571
|
|
MGA 549
|
|
MINTEX MDB1985
|
|
NK 223622
|
|
OPTIMAL 10376
|
|
PAGID T3105
|
|
QUINTON HAZELL 7150
|
|
QUINTON HAZELL BP1204
|
|
REMSA 042532
|
|
RHIAG 73506
|
|
ROADHOUSE 242532
|
|
TEXTAR TX0511
|
|
TRUSTING 3661
|
|
TRW GDB1436
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
VALEO 598661
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
WAGNER WBP23250A
|
|
OPEL 1605002
|
|
OPEL 1605084
|
|
OPEL 93169003
|
|
OPEL 97227235
|
| Opel FRONTERA B (6B_) | 136 коня | бензин |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 205 коня | бензин |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 116 коня | дизел |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 120 коня | дизел |
