комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181354 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 137,65 mm |
| височина | 58,6 mm |
| дебелина | 16,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.720 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181354 |
| спирачна система | Sumitomo |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01101/153 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21845
|
|
ICER 21869
|
|
ICER 23250
|
|
ICER 23251
|
|
VAUXHALL 93173154
|
|
VAUXHALL 97201441
|
|
VAUXHALL 97227235
|
|
A.B.S. 37257
|
|
ATE 13046057192
|
|
ATE 605719
|
|
BENDIX 573066B
|
|
BOSCH 0986424760
|
|
BREMBO P59033
|
|
DELPHI LP1552
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
FERODO FDB1511
51.06 €
-20%
40.85 €
|
|
FIRST LINE 3034
|
|
FREN-J 684381
|
|
FTE BL1834A2
|
|
GALFER 21279
|
|
GIRLING 6114369
|
|
HELLA PAGID T3105
|
|
HP (ZEBRA) HP7150
|
|
ICER 181354
34.79 €
-0%
34.79 €
|
|
ICER 181354071
|
|
JURID 573066J
|
|
LÖBRO 32775
|
|
LUCAS GDB1436
|
|
LUCAS CAV GDB1436
|
|
LUCAS DIESEL GDB1436
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1436
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1436
|
|
LUCAS TVS GDB1436
|
|
METALFREN 00549
|
|
MGA MGA549
|
|
MINTEX MDB1985
|
|
MOPROD MDP1485
|
|
NECTO FD6986A
|
|
OPTIMAL 10376
|
|
PAGID T3105
|
|
PEX 7547
|
|
QH Benelux BP1204
|
|
QUINTON HAZELL BP1204
|
|
REMSA 242532
|
|
REMSA 42532
|
|
ROADHOUSE 242532
|
|
ROULUNDS RUBBER 684381
|
|
SACHS 111_0783
|
|
SIMER 803
|
|
SPIDAN 32775
|
|
STOP 573066S
|
|
TEXTAR 2325016505T4047
|
|
TEXTAR 2325001
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
TRISCAN 811024016
|
|
TRW GDB1436
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
VALEO 598460
|
|
VALEO 598661
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
WOKING 525332
|
|
ZIMMERMANN 232501651
|
|
OPEL 1605002
|
|
OPEL 1605084
|
|
OPEL 1605978
|
| Opel FRONTERA B (6B_) | 136 коня | бензин |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 205 коня | бензин |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 116 коня | дизел |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 120 коня | дизел |
