комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2332603 |
| ширина | 116,5 mm |
| височина | 59 mm |
| дебелина | 17,7 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| дължина на предупредителния контакт | 635 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| WVAномер | 23326 |
| спирачна система | Lucas |
| технически информационен номер | 23326 177 3 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23326
|
|
TEXTAR 2332617734
|
|
TEXTAR 7921D1018
|
|
A.B.S. 37368
73.08 €
-20%
58.46 €
|
|
APEC braking PAD1298
|
|
ATE 13046028902
|
|
ATE 602890
|
|
AUGROS 55417208
|
|
BOSCH 0986494303
|
|
BREMBO P85064
|
|
COMLINE ADB01313
|
|
COMLINE CBP01313
|
|
DELPHI LP1860
47.24 €
-20%
37.79 €
|
|
FERODO FDB1408
62.38 €
-20%
49.9 €
|
|
GIRLING 6115081
|
|
HELLA PAGID 355011641
|
|
HELLA PAGID 8DB355011641
|
|
ICER 181674
58.04 €
-0%
58.04 €
|
|
JURID 573225J
70.94 €
-20%
56.75 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201481
|
|
MAGNETI MARELLI T1481MM
|
|
MINTEX MDB2544
|
|
NK 224786
|
|
OPTIMAL 12240
|
|
PAGID T1481
|
|
QUINTON HAZELL 7505
|
|
QUINTON HAZELL 7576
|
|
QUINTON HAZELL BP1441
|
|
RHIAG 67244
|
|
TEXTAR TX0538
|
|
TRW GDB1508
80.78 €
-20%
64.63 €
|
|
VAICO V108351
|
|
AUDI 3D0698451
|
|
AUDI 3D0698451A
|
|
SEAT 3D0698451
|
|
SEAT 3D0698451A
|
|
SKODA 3D0698451
|
|
SKODA 3D0698451A
|
|
VW 3D0698451
|
|
VW 3D0698451A
|
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 420 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 313 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 335 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 224 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 450 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 240 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 233 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 245 коня | дизел |
