комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181674 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 115,95 mm |
| височина | 58,92 mm |
| дебелина | 17,4 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 1.440 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 181674 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01110/715 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23326
|
|
ICER 23882
|
|
ICER 23883
|
|
ICER D10187921
|
|
A.B.S. 37368
73.08 €
-20%
58.46 €
|
|
ATE 13046028902
|
|
ATE 602890
|
|
BENDIX 573225B
|
|
BLAUPUNKT D2A5509
|
|
BOSCH 0986494669
|
|
BREMBO P85064
|
|
DELPHI LP1860
47.24 €
-20%
37.79 €
|
|
FERODO FDB1408
62.38 €
-20%
49.9 €
|
|
FIRST LINE 3578
|
|
FMSI-VERBAND D10187921
|
|
FTE BL1872B4
|
|
GIRLING 6115081
|
|
HELLA PAGID T1481
|
|
HP (ZEBRA) HP7505
|
|
ICER 181674
58.04 €
-0%
58.04 €
|
|
ICER 181674066
|
|
JURID 573225J
70.94 €
-20%
56.75 €
|
|
LUCAS GDB1508
|
|
LUCAS CAV GDB1508
|
|
LUCAS DIESEL GDB1508
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1508
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1508
|
|
LUCAS TVS GDB1508
|
|
MINTEX MDB2544
|
|
NECTO FD6863A
|
|
NK 224786
|
|
OPTIMAL 12240
|
|
PAGID T1481
|
|
REMSA 289702
|
|
REMSA 89702
|
|
ROADHOUSE 289702
|
|
sbs 1501224786
|
|
SIMER 9122
|
|
TEXTAR 2332617734T4822
|
|
TEXTAR 2332603
61.65 €
-20%
49.32 €
|
|
TEXTAR 2332681
|
|
TRISCAN 811029041
|
|
TRW GDB1508
80.78 €
-20%
64.63 €
|
|
ZIMMERMANN 238831752
|
|
AUDI 3D0698451
|
|
AUDI 3D0698451A
|
|
VW 3D0698451
|
|
VW 3D0698451A
|
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 420 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 313 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 335 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 255 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 255 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 204 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 224 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 255 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 255 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 204 коня | дизел |
| Audi A4 (8EC, B7) | 420 коня | бензин |
| Audi A4 кабриолет (8H7, B6, 8HE, B7) | 420 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 420 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 450 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 233 коня | дизел |
| Audi A4 (8EC, B7) | 218 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 218 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 240 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 233 коня | дизел |
