комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2333201 |
| ширина | 131 mm |
| височина | 52,5 mm |
| дебелина | 18 mm |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| WVAномер | 23332 |
| спирачна система | Bosch |
| технически информационен номер | 23332 180 1 5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23332
|
|
TEXTAR 2333218015
|
|
TEXTAR 23333
|
|
A.B.S. 37153
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
APEC braking PAD1231
|
|
ATE 13046039782
|
|
ATE 603978
|
|
AUGROS 55670699
|
|
BENDIX 573036B
|
|
BOSCH 0986424801
|
|
BOSCH BP942
|
|
BREMBO P61067
|
|
COBREQ N1165
|
|
COMLINE ADB01260
35.08 €
-20%
28.06 €
|
|
COMLINE CBP01260
|
|
DELPHI LP1846
28.99 €
-20%
23.19 €
|
|
FERODO 1599
|
|
FERODO FDB1599
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
FERODO FSL1599
50.6 €
-20%
40.48 €
|
|
FTE BL1892A3
|
|
GALFER B1G10205132
|
|
HELLA PAGID 355009871
|
|
HELLA PAGID 8DB355009871
|
|
JURID 571965J
36.98 €
-20%
29.58 €
|
|
JURID 573036J
|
|
JURID 573036JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201295
|
|
MAGNETI MARELLI T1295MM
|
|
MGA 628
|
|
MINTEX MDB2584
|
|
NK 223742
|
|
OPTIMAL 72610
|
|
PAGID T1295
|
|
QUINTON HAZELL 7439
|
|
QUINTON HAZELL BP1406
|
|
REMSA 72600
|
|
REMSA 72610
|
|
RHIAG 87994
|
|
ROADHOUSE 272600
|
|
ROADHOUSE 272610
|
|
STOP 573036S
|
|
TEXTAR TX0185
|
|
TRW GDB1501
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
WAGNER WBP23332A
46.16 €
--0%
46.16 €
|
|
CITROEN 425229
|
|
CITROEN E172132
|
|
CITROEN E172549
|
|
PEUGEOT 425229
|
|
PEUGEOT E172132
|
|
PEUGEOT E172549
|
| Citroen XSARA (N1) | 110 коня | бензин |
| Citroen XSARA купе (N0) | 110 коня | бензин |
| Citroen XSARA (N1) | 132 коня | бензин |
| Peugeot 206 хетчбек (2A/C) | 135 коня | бензин |
| Peugeot 206 хетчбек (2A/C) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 206 CC (2D) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 206 хетчбек (2A/C) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 206 CC (2D) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 206 хетчбек (2A/C) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 206 седан | 109 коня | бензин |
