комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL1599 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 18 mm |
| дължина | 131 mm |
| височина | 52 mm |
| тегло | 1,4 kg |
| спирачна система | Bosch |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с бутална зегерка |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 23332
|
|
FERODO FDB1599
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
APEC braking PAD1231
|
|
ATE 13046039782
|
|
ATE 13046039782
|
|
BENDIX 573036B
|
|
BOSCH 0986424801
|
|
BOSCH 0986424801
|
|
Brake ENGINEERING PA1483
|
|
BREMBO P61067
|
|
DELPHI LP1846
28.99 €
-20%
23.19 €
|
|
FERODO FSL1599
50.6 €
-20%
40.48 €
|
|
ICER 181515
39.37 €
-0%
39.37 €
|
|
JURID 573036D
|
|
JURID 573036J
|
|
JURID 573036JAS
|
|
JURID 573036JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201295
|
|
METELLI 2203131
|
|
METELLI 2203131
|
|
MGA 628
|
|
MINTEX MDB2584
|
|
NECTO FD7050A
|
|
NECTO FD7050N
|
|
OPTIMAL 72610
|
|
PAGID T1295
|
|
STOP 573036S
|
|
TEXTAR 2333201
47.99 €
-20%
38.39 €
|
|
TEXTAR 2333218015T4047
|
|
TRUSTING 3221
|
|
TRUSTING 3221
|
|
TRW GDB1501
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
VALEO 598462
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
VALEO 598492
46.74 €
-20%
37.39 €
|
|
WAGNER WBP23332A
46.16 €
--0%
46.16 €
|
|
PEUGEOT 425229
|
| Peugeot 206 хетчбек (2A/C) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 206 CC (2D) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 206 хетчбек (2A/C) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 206 CC (2D) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 206 хетчбек (2A/C) | 109 коня | бензин |
