комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2335404 |
| ширина | 110,1 mm |
| височина | 57,2 mm |
| дебелина | 14 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| WVAномер | 23354 |
| спирачна система | Sumitomo |
| технически информационен номер | 23354 136 1 4 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 82060000 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23354
|
|
TEXTAR 2335413614
|
|
TEXTAR 7513D635
|
|
A.B.S. 36889
53.02 €
-20%
42.41 €
|
|
AKEBONO ACT635
|
|
AKEBONO AN461K
|
|
AKEBONO ISD635
|
|
APEC braking PAD900
|
|
ATE 13046058342
|
|
ATE 605834
|
|
AUGROS 55668693
|
|
BENDIX-AU DB1282
|
|
BLUE PRINT ADM54252
24.12 €
-20%
19.29 €
|
|
BOSCH 0986494080
|
|
BOSCH BP990
|
|
BREMBO P49020
|
|
COMLINE ADB3820
|
|
COMLINE CBP3820
|
|
DELPHI LP1074
45.16 €
-20%
36.13 €
|
|
FERODO FDB1011
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
FERODO FSL1011
62.48 €
-20%
49.98 €
|
|
FTE BL1628A2
|
|
GIRLING 6131039
|
|
HELLA PAGID 355016861
|
|
HELLA PAGID 8DB355016861
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3603044
33.73 €
-20%
26.98 €
|
|
JURID 572385J
|
|
MAGNETI MARELLI 363700203073
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160757
|
|
MAGNETI MARELLI T3073MM
|
|
MAPCO 6588
|
|
MGA 597
|
|
MINTEX MDB1686
|
|
NIPPARTS J3603044
21.05 €
-20%
16.84 €
|
|
NISSHINBO PF5364
|
|
NK 223234
|
|
OPTIMAL 12326
|
|
PAGID T3073
|
|
QUINTON HAZELL 2903
|
|
QUINTON HAZELL BP906
|
|
REMSA 047802
|
|
RHIAG 72122
|
|
ROADHOUSE 247802
|
|
TRW GDB3103
60.84 €
-20%
48.67 €
|
|
VALEO 598836
|
|
WAGNER WBP23354A
|
|
MAZDA NAY533232
|
|
MAZDA NAY53323Z
|
|
MAZDA NAY53323ZA
|
|
MAZDA NAY53323ZB
|
|
MAZDA NAY53328Z
|
|
MAZDA NCY13323Z
|
|
MAZDA NCY53323Z
|
|
MITSUBISHI NAY53323ZC
|
|
MITSUBISHI NAY53328ZA
|
|
MITSUBISHI NCY13323Z9C
|
| Mazda MX-5 I (NA) | 115 коня | бензин |
| Mazda MX-5 I (NA) | 130 коня | бензин |
| Mazda MX-5 I (NA) | 90 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 110 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 140 коня | бензин |
