комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL1011 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13 mm |
| контролен знак за преглед | E4 90R 01461/1595 |
| дължина | 110 mm |
| височина | 61 mm |
| тегло | 1,13 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | Sumitomo |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 23354
|
|
FERODO FDB1011
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
ACDelco AC638981D
|
|
APEC braking PAD900
|
|
BENDIX 572385B
|
|
BLUE PRINT ADM54252
24.12 €
-20%
19.29 €
|
|
BOSCH 0986494080
|
|
BOSCH 0986494080
|
|
Brake ENGINEERING PA1327
|
|
BREMBO P49020
|
|
DELPHI LP1074
45.16 €
-20%
36.13 €
|
|
DURON DBP321011
|
|
FEBI BILSTEIN 16497
62.49 €
-20%
49.99 €
|
|
FERODO FSL1011
62.48 €
-20%
49.98 €
|
|
FMSI-VERBAND 7513D635
|
|
HP (ZEBRA) 2903
|
|
JURID 572385D
|
|
JURID 572385J
|
|
JURID 572385JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700203073
|
|
METELLI 2204720
|
|
METELLI 2204720
|
|
MGA 597
|
|
MINTEX MDB1686
|
|
NECTO FD6925A
|
|
NIPPARTS 3603044
|
|
OPTIMAL 12326
|
|
PAGID T3073
|
|
REMSA 047802
|
|
REMSA 047802
|
|
ROADHOUSE 247802
|
|
ROADHOUSE 247802
|
|
ROULUNDS RUBBER 638981
|
|
STOP 572385S
|
|
TEXTAR 2335404
67.04 €
-20%
53.63 €
|
|
TEXTAR 2335414014T4047
|
|
TRUSTING 4880
|
|
TRUSTING 4880
|
|
TRW GDB3103
60.84 €
-20%
48.67 €
|
|
UNIPART GBP1119AF
|
|
VALEO 598836
|
|
WAGNER WBP23354A
|
|
MAZDA N0Y33323Z
|
|
MAZDA NAY53323Z
|
|
MAZDA NAY53323ZA
|
|
MAZDA NAY53323ZB
|
|
MAZDA NAY53328Z
|
|
MAZDA NCY13323ZA9C
|
|
MAZDA NCY33323Z
|
|
MAZDA NCY53323Z
|
| Mazda MX-5 I (NA) | 115 коня | бензин |
| Mazda MX-5 I (NA) | 130 коня | бензин |
| Mazda MX-5 I (NA) | 90 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 110 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 140 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 146 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 139 коня | бензин |
