комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2344201 |
| ширина | 148,9 mm |
| височина | 52,8 mm |
| дебелина | 16 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| WVAномер | 23442 |
| спирачна система | Sumitomo |
| технически информационен номер | 23442 160 0 5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23442
|
|
TEXTAR 2344216005
|
|
TEXTAR 23443
|
|
TEXTAR 23444
|
|
TEXTAR 7641D774
|
|
A.B.S. 37137
49.53 €
-20%
39.62 €
|
|
APEC braking PAD1124
|
|
ATE 13046058962
|
|
ATE 605896
|
|
AUGROS 55670616
|
|
BENDIX 572536B
|
|
BENDIX-AU DB1512
|
|
BLUE PRINT ADG04230
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
BOSCH 0986424696
|
|
BOSCH BP409
|
|
BREMBO P30015
|
|
COBREQ N1207
|
|
COMLINE ADB3843
|
|
DELPHI LP1634
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
FERODO FDB1536
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
FTE BL1934A2
|
|
GIRLING 6132419
|
|
HELLA PAGID 355009701
|
|
HELLA PAGID 8DB355009701
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3600309
42.05 €
-20%
33.64 €
|
|
ICER 181370
37.32 €
-0%
37.32 €
|
|
INTIMA MD8218M
|
|
JAPANPARTS JPAK00AF
|
|
JAPANPARTS PAK00AF
|
|
JURID 572536J
54.77 €
-20%
43.81 €
|
|
KBP BP4009
|
|
LPR 05P1053
28.07 €
-20%
22.46 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201277
|
|
MAGNETI MARELLI T1277MM
|
|
METZGER 073902
|
|
MGA 513
|
|
MINTEX MDB2094
|
|
NISSHINBO NP6050
|
|
NK 223505
|
|
OPTIMAL 12083
|
|
PAGID T1277
|
|
QUINTON HAZELL 7315
|
|
QUINTON HAZELL BP1287
|
|
REMSA 073902
|
|
RHIAG 36708
|
|
ROADHOUSE 273902
|
|
TEXTAR TX0563
|
|
TRISCAN 811018005
|
|
TRW GDB3241
52.08 €
-20%
41.66 €
|
|
VALEO 598511
51.62 €
-20%
41.3 €
|
|
WAGNER WBP23442A
|
|
KIA 080453323Z
|
|
KIA 0K0453323Z
|
| Kia RETONA (CE) | 83 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (K00) | 128 коня | бензин |
| Kia RETONA (CE) | 128 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (K00) | 118 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (K00) | 118 коня | бензин |
