комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181370 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 149 mm |
| височина | 52,9 mm |
| дебелина | 16,8 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.630 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181370 |
| спирачна система | Sumitomo |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01101/336 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23442
|
|
ICER 23443
|
|
ICER 23444
|
|
ICER D7747641
|
|
A.B.S. 37137
49.53 €
-20%
39.62 €
|
|
ATE 13046058962
|
|
ATE 605896
|
|
BENDIX 572536B
|
|
BOSCH 0986424696
|
|
BREMBO P30015
|
|
DELPHI LP1634
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
FERODO FDB1536
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
FIRST LINE 3427
|
|
FMSI-VERBAND D7747641
|
|
FREN-J 893881
|
|
FTE BL1934A2
|
|
GALFER 21283
|
|
GALFER B1G10212832
|
|
GALFER G1021283
|
|
GIRLING 6132419
|
|
HELLA PAGID T1277
|
|
HP (ZEBRA) HP7315
|
|
ICER 181370
37.32 €
-0%
37.32 €
|
|
ICER 181370206
|
|
ICER 181370393
|
|
ICER 181370396
|
|
ICER 181370400
|
|
JURID 572536J
54.77 €
-20%
43.81 €
|
|
LEADER PARTS 20308181
|
|
LÖBRO 32710
|
|
LUCAS GDB3241
|
|
LUCAS CAV GDB3241
|
|
LUCAS DIESEL GDB3241
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3241
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3241
|
|
LUCAS TVS GDB3241
|
|
METALFREN 00513
|
|
MGA MGA513
|
|
MINTEX MDB2094
|
|
NECTO FD6980A
|
|
NK 223505
|
|
OPTIMAL 12083
|
|
PAGID T1277
|
|
REMSA 273902
|
|
REMSA 73902
|
|
ROADHOUSE 273902
|
|
ROULUNDS RUBBER 893881
|
|
SACHS 111_0790
|
|
sbs 1501223505
|
|
SIMER 831
|
|
SPIDAN 32710
|
|
TEXTAR 2344216005T4047
|
|
TEXTAR 2344201
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
TRISCAN 811018005
|
|
TRW GDB3241
52.08 €
-20%
41.66 €
|
|
VALEO 598511
51.62 €
-20%
41.3 €
|
|
WOKING 639302
|
|
KIA 0K0453323Z
|
| Kia SPORTAGE (K00) | 95 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (K00) | 128 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (K00) | 83 коня | дизел |
| Kia RETONA (CE) | 83 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (K00) | 128 коня | бензин |
| Kia RETONA (CE) | 128 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (K00) | 118 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (K00) | 118 коня | бензин |
