комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2345801 |
| ширина | 94,7 mm |
| височина | 52,4 mm |
| дебелина | 15 mm |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| WVAномер | 23458 |
| спирачна система | Lucas |
| технически информационен номер | 23458 150 1 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23458
|
|
TEXTAR 2345815014
|
|
TEXTAR 7601D493
|
|
APEC braking PAD908
|
|
ATE 13046027212
|
|
ATE 602721
|
|
AUGROS 55670509
|
|
BENDIX 573067B
|
|
BLUE PRINT ADJ134217
41.44 €
-20%
33.15 €
|
|
BOSCH 0986424564
|
|
BOSCH BP311
|
|
BREMBO P44009
|
|
COMLINE ADB01093
|
|
COMLINE CBP01093
|
|
DELPHI LP914
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
FERODO FDB981
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
FERODO FSL981
48.77 €
-20%
39.02 €
|
|
FTE BL1639A3
|
|
GIRLING 6111551
|
|
HELLA PAGID 355009541
|
|
HELLA PAGID 8DB355009541
|
|
ICER 141146
36.5 €
-0%
36.5 €
|
|
ICER 141146700
|
|
JURID 573067J
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201259
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160590
|
|
MAGNETI MARELLI T1259MM
|
|
METZGER 057700
|
|
MGA 440
|
|
MINTEX MDB2470
|
|
NK 224024
|
|
OPTIMAL 10048
|
|
PAGID T1259
|
|
QUINTON HAZELL BP897
|
|
REMSA 057700
|
|
REMSA 57780
|
|
RHIAG 72272
|
|
ROADHOUSE 257700
|
|
TEXTAR TX0144
|
|
TRW GDB1155
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
VALEO 598499
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
WAGNER WBP23458A
|
|
LAND ROVER SFP100470
|
|
LAND ROVER SFP100490
|
|
LAND ROVER SFP500130
|
|
LAND ROVER STC1879
|
|
LAND ROVER STC3684
|
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 113 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 136 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 190 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 224 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY II (LJ, LT) | 139 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY II (LJ, LT) | 185 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 185 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 218 коня | бензин |
