комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL981 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 15,4 mm |
| дължина | 95 mm |
| височина | 52 mm |
| тегло | 1,15 kg |
| спирачна система | TRW |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 23458
|
|
FERODO FDB981
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
A.B.S. 36664
35.08 €
-20%
28.06 €
|
|
APEC braking PAD908
|
|
BENDIX 573067B
|
|
BOSCH 0986424564
|
|
Brake ENGINEERING PA1046
|
|
BREMBO P44009
|
|
DELPHI LP914
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
DURON DBP200981
|
|
FERODO FSL981
48.77 €
-20%
39.02 €
|
|
ICER 141146
36.5 €
-0%
36.5 €
|
|
JURID 573067D
|
|
JURID 573067J
|
|
JURID 573067JAS
|
|
METELLI 2203510
|
|
MGA 440
|
|
MINTEX MDB2470
|
|
NECTO FD6628A
|
|
NECTO FD6628N
|
|
OPTIMAL 10048
|
|
PAGID T1259
|
|
REMSA 057780
|
|
ROADHOUSE 2577
|
|
ROULUNDS RUBBER 647181
|
|
STOP 573067S
|
|
TEXTAR 2345801
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
TRUSTING 3600
|
|
TRW GDB1155
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
UNIPART GBP998
|
|
UNIPART GBP998AF
|
|
VALEO 597191
|
|
VALEO 598499
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
WAGNER WBP23458A
|
|
LAND ROVER SFP100470
|
|
LAND ROVER SFP100490
|
|
LAND ROVER SFP500130
|
|
LAND ROVER STC1879
|
|
LAND ROVER STC3684
|
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 113 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 136 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 190 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 224 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY II (LJ, LT) | 139 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY II (LJ, LT) | 185 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 185 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 218 коня | бензин |
