комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181723 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 119,4 mm |
| височина | 78,1 mm |
| дебелина | 17,4 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 2.163 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181723 |
| спирачна система | Sumitomo |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1381 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23524
|
|
ICER 23525
|
|
ICER D7727639
|
|
A.B.S. 37231
|
|
AKEBONO A498WK
|
|
ATE 13046057462
|
|
ATE 605746
|
|
BENDIX 572451B
|
|
BENDIX 572528B
|
|
BOSCH 0986424640
|
|
BREMBO P83048
|
|
DELPHI LP1308
33.29 €
-20%
26.63 €
|
|
DOYEN GDB3197
|
|
FERODO FDB1456
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
FIRST LINE 3310
|
|
FMSI-VERBAND D7727639
|
|
FREN-J 892881
|
|
FTE BL2496A1
|
|
GIRLING 6131979
|
|
HELLA PAGID T1241
|
|
HP (ZEBRA) HP7109
|
|
HP (ZEBRA) W20380
|
|
ICER 181723
50.45 €
-0%
50.45 €
|
|
JURID 572528J
|
|
LUCAS GDB3197
|
|
LUCAS CAV GDB3197
|
|
LUCAS DIESEL GDB3197
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3197
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3197
|
|
LUCAS TVS GDB3197
|
|
MAFIX PL633
|
|
MAGNETI MARELLI BP1135
|
|
MGA MGA503
|
|
MINTEX MDB1906
|
|
MK Kashiyama D02177
|
|
NECTO FD7052A
|
|
NK 224548
|
|
OPTIMAL 10334
|
|
PAGID T1241
|
|
REMSA 270704
|
|
REMSA 70704
|
|
ROADHOUSE 270704
|
|
ROULUNDS RUBBER 892881
|
|
sbs 1501224548
|
|
SIMER 882
|
|
TEXTAR 2352417705T4067
|
|
TEXTAR 2352402
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
TRISCAN 811013048
|
|
TRW GDB3197
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
VALEO 598535
|
|
WOKING 607304
|
|
ZIMMERMANN 235241751
|
|
LEXUS 0446560220
|
|
LEXUS 0446560230
|
|
TOYOTA 0446560120
|
|
TOYOTA 0446560150
|
|
TOYOTA 0446560151
|
|
TOYOTA 0446560160
|
|
TOYOTA 0446560170
|
|
TOYOTA 0446560190
|
|
TOYOTA 0446560210
|
|
TOYOTA 0446560230
|
|
TOYOTA 0446560240
|
|
TOYOTA 0446560250
|
|
TOYOTA 0446560340
|
| Toyota LAND CRUISER 100 (FZJ1_, UZJ1_) | 235 коня | бензин |
| Toyota LAND CRUISER 100 (FZJ1_, UZJ1_) | 204 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER 100 (FZJ1_, UZJ1_) | 238 коня | бензин |
| Lexus LX (UZJ100) | 235 коня | бензин |
