комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2352701 |
| ширина | 87,4 mm |
| височина | 52,9 mm |
| дебелина | 15 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| WVAномер | 23527 |
| спирачна система | Lucas |
| технически информационен номер | 23527 150 1 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 2352715014
|
|
A.B.S. 37175
|
|
ACDelco AC790381D
|
|
APEC braking PAD1046
|
|
ASHIKA 5104407
|
|
ATE 13046058272
|
|
ATE 605827
|
|
AUGROS 55670467
|
|
BENDIX 572478B
|
|
BLUE PRINT ADH24245
|
|
BLUE PRINT ADH24257
22.36 €
-20%
17.89 €
|
|
BOSCH 0986424661
|
|
BOSCH BP377
|
|
BREMBO P28030
|
|
COMLINE ADB3803
|
|
COMLINE CBP3803
|
|
DELPHI LP1626
32.21 €
-20%
25.77 €
|
|
FERODO FDB1506
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
FERODO FQT1506
|
|
FERODO FSL1506
52.12 €
-20%
41.69 €
|
|
FTE BL1669A2
|
|
GIRLING 6131901
|
|
HELLA PAGID 355009511
|
|
HELLA PAGID 8DB355009511
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3614015
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
ICER 181287
32.35 €
-0%
32.35 €
|
|
ICER 181287703
|
|
JAPANPARTS PP407AF
|
|
JURID 572478J
54.3 €
-20%
43.44 €
|
|
KBP BP2035
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201255
|
|
MAGNETI MARELLI T1255MM
|
|
METZGER 069502
|
|
MGA 472
|
|
MGA 535
|
|
MINTEX MDB1990
|
|
NIPPARTS J3614015
16.62 €
-20%
13.3 €
|
|
NK 222631
|
|
OPTIMAL 10312
|
|
PAGID T1255
|
|
PEX 7508
|
|
QUINTON HAZELL 7163
|
|
QUINTON HAZELL BP1093
|
|
REMSA 069502
|
|
REMSA 69502
|
|
RHIAG 73493
|
|
ROADHOUSE 269502
|
|
ROULUNDS BRAKING 790381
|
|
TEXTAR TX0583
|
|
TRISCAN 811040006
|
|
TRW GDB3187
|
|
TRW GDB3190
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
VALEO 598758
50.23 €
-20%
40.18 €
|
|
WAGNER WBP23527A
50.91 €
-0%
50.91 €
|
|
HONDA 43022S1AE02
|
|
HONDA 43022S1AE03
|
|
HONDA 43022S1AE30
|
|
HONDA 43022S1AE50
|
|
HONDA 43022SEAE01
|
|
HONDA 43022SEAE10
|
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 136 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 147 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 212 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 105 коня | дизел |
| Honda ACCORD VI Hatchback (CH) | 136 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 154 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII (CL) | 155 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII (CL) | 190 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII Tourer (CM) | 155 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII Tourer (CM) | 190 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII (CL) | 140 коня | дизел |
| Honda ACCORD VII Tourer (CM) | 140 коня | дизел |
| Honda ACCORD VI Hatchback (CH) | 154 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI Hatchback (CH) | 147 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII (CL) | 155 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI Hatchback (CH) | 105 коня | дизел |
