комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181706 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 92,8 mm |
| височина | 37,65 mm |
| дебелина | 15,1 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 0.665 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 181706 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01110/1436 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23702
|
|
ICER D8857762
|
|
ICER D8857786
|
|
A.B.S. 37355
39.76 €
-20%
31.81 €
|
|
ATE 13046057382
|
|
ATE 605738
|
|
BENDIX 572583B
|
|
BORG & BECK BBP1952
|
|
BOSCH 0986494359
|
|
BREMBO P83088
|
|
DELPHI LP2703
21.47 €
-20%
17.18 €
|
|
FERODO FDB1909
36.51 €
-20%
29.2 €
|
|
FIRST LINE 3591
|
|
FMSI-VERBAND D8857762
|
|
FMSI-VERBAND D8857786
|
|
FREN-J 872481
|
|
FTE BL1990A1
|
|
GIRLING 6133749
|
|
HELLA PAGID T1413
|
|
HP (ZEBRA) HP7618
|
|
ICER 181706
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
JURID 572583J
|
|
LUCAS GDB3374
|
|
LUCAS CAV GDB3374
|
|
LUCAS DIESEL GDB3374
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3374
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3374
|
|
LUCAS TVS GDB3374
|
|
MINTEX MDB2212
|
|
NECTO FD7558A
|
|
OPTIMAL 12412
|
|
PAGID T1413
|
|
REMSA 285400
|
|
REMSA 85400
|
|
ROADHOUSE 285400
|
|
ROULUNDS RUBBER 872481
|
|
TEXTAR 2370215804T4051
|
|
TEXTAR 2370201
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
TRISCAN 811013110
|
|
TRW GDB3374
33.82 €
-20%
27.06 €
|
|
LEXUS 0446633090
|
|
LEXUS 0446633140
|
|
TOYOTA 0446606010
|
|
TOYOTA 0446633100
|
|
TOYOTA 0446633130
|
|
TOYOTA 0446648020
|
|
TOYOTA 0446648080
|
| Toyota CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) | 152 коня | бензин |
| Toyota CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) | 186 коня | бензин |
