комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181714 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 148,8 mm |
| височина | 60,8 mm |
| дебелина | 17,2 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 2.080 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181714 |
| спирачна система | Mando |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1277 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23725
|
|
ICER 23726
|
|
ICER 23727
|
|
ICER 23728
|
|
ICER 24167
|
|
ICER D10137917
|
|
SSANGYONG 4813008260
|
|
SSANGYONG 4813008BA0
|
|
SSANGYONG 4813A21100
|
|
A.B.S. 37505
65.57 €
-20%
52.46 €
|
|
ATE 13046056222
|
|
ATE 13046057282
|
|
ATE 605622
|
|
ATE 605728
|
|
BENDIX 572518B
|
|
BORG & BECK BBP1912
|
|
BOSCH 0986494347
|
|
BOSCH 0986494360
|
|
BREMBO P30028
|
|
DELPHI LP1857
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
FERODO FDB1999
59.59 €
-20%
47.67 €
|
|
FIRST LINE 3548
|
|
FMSI-VERBAND D10137917
|
|
FREN-J 847681
|
|
FTE BL2492A1
|
|
GALFER 21473
|
|
GALFER B1G10214732
|
|
GALFER G1021473
|
|
GIRLING 6133609
|
|
GIRLING 6134129
|
|
GIRLING 6134659
|
|
HELLA PAGID 8DB355010861
|
|
HELLA PAGID T1400
|
|
HELLA PAGID T1505
|
|
HP (ZEBRA) HP7633
|
|
HP (ZEBRA) HP7764
|
|
HP (ZEBRA) W203HP77
|
|
ICER 181714
52.91 €
-0%
52.91 €
|
|
ICER 181714066
|
|
JURID 572518J
77.4 €
-20%
61.92 €
|
|
LUCAS GDB3360
|
|
LUCAS GDB3412
|
|
LUCAS GDB3465
|
|
LUCAS CAV GDB3360
|
|
LUCAS CAV GDB3412
|
|
LUCAS CAV GDB3465
|
|
LUCAS DIESEL GDB3360
|
|
LUCAS DIESEL GDB3412
|
|
LUCAS DIESEL GDB3465
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3360
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3412
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3465
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3360
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3412
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3465
|
|
LUCAS TVS GDB3360
|
|
LUCAS TVS GDB3412
|
|
LUCAS TVS GDB3465
|
|
MGA MGA870
|
|
MINTEX MDB2594
|
|
MINTEX MDB2698
|
|
NECTO FD7319A
|
|
NK 225012
|
|
OPTIMAL 12410
|
|
PAGID 8DB355010861
|
|
PAGID T1400
|
|
PAGID T1505
|
|
REMSA 108502
|
|
REMSA 2108502
|
|
ROADHOUSE 2108502
|
|
ROULUNDS RUBBER 847681
|
|
sbs 1501225012
|
|
TEXTAR 2372616505T4136
|
|
TEXTAR 2372601
66.98 €
-20%
53.58 €
|
|
TEXTAR 2416717205T4136
|
|
TEXTAR 2416701
|
|
TRISCAN 811010573
|
|
TRW GDB3360
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
TRW GDB3412
76.69 €
-20%
61.36 €
|
|
TRW GDB3465
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
VALEO 598871
|
|
HYUNDAI 5810139A60
|
|
HYUNDAI 581013BA02
|
|
HYUNDAI 581013BA10
|
|
HYUNDAI 58101H1A80
|
|
KIA 581013FA00
|
|
KIA 581013FA10
|
| Hyundai TERRACAN (HP) | 101 коня | дизел |
| Hyundai XG (XG) | 197 коня | бензин |
| Kia OPIRUS (GH) | 203 коня | бензин |
| Hyundai TERRACAN (HP) | 163 коня | дизел |
| Hyundai TERRACAN (HP) | 194 коня | бензин |
| Kia OPIRUS (GH) | 267 коня | бензин |
| Hyundai EQUUS / CENTENNIAL | 265 коня | бензин |
