комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2377701 |
| ширина | 131,6 mm |
| височина | 56,3 mm |
| дебелина | 15 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| WVAномер | 23777 |
| спирачна система | Sumitomo |
| технически информационен номер | 23777 150 0 5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23777
|
|
TEXTAR 2377715005
|
|
TEXTAR 23778
|
|
TEXTAR 23779
|
|
TEXTAR 7624D755
|
|
A.B.S. 37189
39.93 €
-20%
31.94 €
|
|
ACDelco AC695981D
|
|
AKEBONO ACT755
|
|
AKEBONO AN494WK
|
|
AKEBONO ISD755
|
|
APEC braking PAD1301
|
|
APEC braking PAD1383
|
|
ASHIKA 5003318
|
|
ATE 13046058312
|
|
ATE 605831
|
|
AUGROS 55416812
|
|
BENDIX 572444B
|
|
BENDIX-AU DB1412
|
|
BLUE PRINT ADM54255
60.29 €
-20%
48.23 €
|
|
BLUE PRINT ADM54276
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
BOSCH 0986494079
|
|
BOSCH 0986494258
|
|
BOSCH 0986494394
|
|
BREMBO P49026
|
|
DELPHI LP1527
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
FERODO FDB1557
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
FTE BL1851A2
|
|
GIRLING 6132539
|
|
HELLA PAGID 355011561
|
|
HELLA PAGID 8DB355011561
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3603051
41.35 €
-20%
33.08 €
|
|
ICER 181334
32.89 €
-0%
32.89 €
|
|
INTIMA MD3101M
|
|
JAPANPARTS PA318AF
|
|
JURID 572444J
|
|
KAWE 81389
|
|
KBP BP4544
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201472
|
|
MAGNETI MARELLI T1472MM
|
|
METZGER 080012
|
|
MGA 650
|
|
MINTEX MDB2035
|
|
NIPPARTS J3603051
32.43 €
-20%
25.94 €
|
|
NISSHINBO NP5023
|
|
NISSHINBO PF5418
|
|
NK 223249
|
|
OPTIMAL 80012
|
|
PAGID T1472
|
|
QUINTON HAZELL 7232
|
|
QUINTON HAZELL BP1231
|
|
REMSA 080012
|
|
REMSA 80002
|
|
RHIAG 100863
|
|
ROADHOUSE 280012
|
|
ROULUNDS BRAKING 695981
|
|
SPIDAN 32693
|
|
TEXTAR 2377703
|
|
TEXTAR TX1059
|
|
TRUSTING 3100
|
|
TRW GDB3253
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
UNIPART GBP1380AF
|
|
VALEO 598647
|
|
MAZDA CBY43323Z
|
|
MAZDA CBY43328Z
|
|
MAZDA G1YN3323Z
|
|
MAZDA G1YN3328Z
|
|
MAZDA GJYC3328Z
|
|
MAZDA GJYG3328Z
|
|
MITSUBISHI CBY33323Z
|
|
MITSUBISHI G1YN3323ZA
|
|
MITSUBISHI G1YN3328ZA
|
| Mazda 626 V (GF) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 V Hatchback (GF) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 V Station Wagon (GW) | 116 коня | бензин |
| Mazda 626 V Station Wagon (GW) | 136 коня | бензин |
| Mazda 626 V Hatchback (GF) | 136 коня | бензин |
| Mazda 626 V Station Wagon (GW) | 101 коня | дизел |
| Mazda 626 V Station Wagon (GW) | 100 коня | бензин |
| Mazda PREMACY (CP) | 101 коня | дизел |
| Mazda PREMACY (CP) | 131 коня | бензин |
| Mazda 626 V Station Wagon (GW) | 110 коня | дизел |
| Mazda 626 V Station Wagon (GW) | 90 коня | дизел |
