комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181334 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 131,35 mm |
| височина | 56,1 mm |
| дебелина | 16 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.510 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181334 |
| спирачна система | Sumitomo |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01101/320 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дебелина 2 | 17 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23777
|
|
ICER 23778
|
|
ICER 23779
|
|
ICER D7557624
|
|
AKEBONO A494WK
|
|
ATE 13046058312
|
|
ATE 605831
|
|
BENDIX 572444B
|
|
BOSCH 0986494394
|
|
BREMBO P49026
|
|
DELPHI LP1527
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
FERODO FDB1557
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
FIRST LINE 3019
|
|
FMSI-VERBAND D7557624
|
|
FREN-J 695981
|
|
FTE BL1851A2
|
|
GIRLING 6132539
|
|
HELLA PAGID T1472
|
|
HP (ZEBRA) HP7232
|
|
HP (ZEBRA) HP7289
|
|
ICER 181334
32.89 €
-0%
32.89 €
|
|
ICER 181334396
|
|
JURID 572444J
|
|
LÖBRO 32754
|
|
LUCAS GDB3253
|
|
LUCAS CAV GDB3253
|
|
LUCAS DIESEL GDB3253
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3253
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3253
|
|
LUCAS TVS GDB3253
|
|
MGA MGA650
|
|
MINTEX MDB2035
|
|
MK Kashiyama D03101
|
|
MOPROD MDP1512
|
|
NECTO FD6982A
|
|
NK 223249
|
|
OPTIMAL 80012
|
|
PAGID T1472
|
|
QH Benelux BP1231
|
|
QUINTON HAZELL BP1231
|
|
REMSA 280002
|
|
REMSA 280012
|
|
REMSA 80002
|
|
REMSA 80012
|
|
ROADHOUSE 280002
|
|
ROADHOUSE 280012
|
|
ROULUNDS RUBBER 695981
|
|
SACHS 111_0775
|
|
sbs 1501223249
|
|
SIMER 841
|
|
SIMER 8411
|
|
SPIDAN 32754
|
|
TEXTAR 2377715005T4018
|
|
TEXTAR 2377701
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
TRISCAN 811050011
|
|
TRW GDB3253
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
ZIMMERMANN 237771551
|
|
MAZDA CBY33323Z
|
|
MAZDA CBY33328Z
|
|
MAZDA CBY43323Z
|
|
MAZDA CBY43328Z
|
|
MAZDA G1YC3323Z
|
|
MAZDA G1YC3323ZA
|
|
MAZDA G1YC3328ZA
|
|
MAZDA G1YC3328ZB
|
|
MAZDA G1YN3323Z
|
|
MAZDA G1YN3323ZA
|
|
MAZDA G1YN3328Z
|
|
MAZDA G1YN3328ZA
|
|
MAZDA G1YN3328ZB
|
|
MAZDA GFYR3323Z
|
| Mazda 626 V (GF) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 V Hatchback (GF) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 V Station Wagon (GW) | 116 коня | бензин |
| Mazda 626 V Station Wagon (GW) | 136 коня | бензин |
| Mazda 626 V Hatchback (GF) | 136 коня | бензин |
| Mazda 626 V Hatchback (GF) | 101 коня | дизел |
| Mazda 626 V (GF) | 101 коня | дизел |
| Mazda 626 V Station Wagon (GW) | 101 коня | дизел |
| Mazda 626 V (GF) | 136 коня | бензин |
| Mazda 626 V Station Wagon (GW) | 100 коня | бензин |
| Mazda PREMACY (CP) | 131 коня | бензин |
| Mazda 626 V Hatchback (GF) | 110 коня | дизел |
| Mazda 626 V (GF) | 110 коня | дизел |
| Mazda 626 V Station Wagon (GW) | 110 коня | дизел |
| Mazda 626 V Station Wagon (GW) | 90 коня | дизел |
| Mazda 626 V Hatchback (GF) | 90 коня | дизел |
| Mazda 626 V (GF) | 90 коня | дизел |
