комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2386301 |
| ширина | 122,9 mm |
| височина | 58,4 mm |
| дебелина | 15 mm |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| WVAномер | 23863 |
| спирачна система | Sumitomo |
| технически информационен номер | 23863 150 0 4 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 82062000 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23863
|
|
TEXTAR 2386315004
|
|
TEXTAR 7768D890
|
|
A.B.S. 37191
41.85 €
-20%
33.48 €
|
|
AKEBONO AN646K
|
|
APEC braking PAD1247
|
|
ATE 13046058672
|
|
ATE 605867
|
|
AUGROS 55682736
|
|
BENDIX 572502B
|
|
BENDIX-AU DB1386
|
|
BLUE PRINT ADM54279
22.53 €
-20%
18.02 €
|
|
BOSCH 0986494225
|
|
BREMBO P49029
|
|
COMLINE ADB01206
32.59 €
-20%
26.08 €
|
|
COMLINE CBP01206
|
|
DELPHI LP1761
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
FERODO FDB1600
52.66 €
-20%
42.13 €
|
|
FERODO FSL1600
42.24 €
-20%
33.79 €
|
|
FTE BL1848A2
|
|
GIRLING 6133029
|
|
HELLA PAGID 355010261
|
|
HELLA PAGID 8DB355010261
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3603052
38.91 €
-20%
31.13 €
|
|
ICER 181529
36.92 €
-0%
36.92 €
|
|
JURID 572502J
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201336
|
|
MAGNETI MARELLI T1336MM
|
|
METZGER 085002
|
|
MGA 831
|
|
MINTEX MDB2248
|
|
NISSHINBO PF5486
|
|
NK 221534
|
|
OPTIMAL 85002
|
|
PAGID T1336
|
|
QUINTON HAZELL 7471
|
|
QUINTON HAZELL BP1360
|
|
REMSA 085002
|
|
REMSA 85002
|
|
RHIAG 87984
|
|
ROADHOUSE 285002
|
|
TEXTAR TX0658
|
|
TRW GDB3302
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
VALEO 598745
|
|
WAGNER WBP23696A
|
|
MAZDA N0Y73328Z
|
|
MAZDA N0Y93323Z
|
|
MITSUBISHI NCY33323Z
|
|
MITSUBISHI NCY33328Z
|
| Mazda MX-5 II (NB) | 110 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 140 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 146 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 139 коня | бензин |
