комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL1600 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 16 mm |
| контролен знак за преглед | E990R01169/633 |
| дължина | 123 mm |
| височина | 58,4 mm |
| тегло | 1,45 kg |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | Akebono |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с бутална зегерка |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 23696
|
|
FERODO FDB1600
52.66 €
-20%
42.13 €
|
|
APEC braking PAD1247
|
|
BENDIX 572502B
|
|
BLUE PRINT ADM54279
22.53 €
-20%
18.02 €
|
|
BOSCH 0986494225
|
|
BOSCH 0986494225
|
|
Brake ENGINEERING PA1496
|
|
BREMBO P49029
|
|
DELPHI LP1761
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
FERODO FSL1600
42.24 €
-20%
33.79 €
|
|
JURID 572502D
|
|
JURID 572502J
|
|
JURID 572502JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201336
|
|
METELLI 2206070
|
|
METELLI 2206070
|
|
MGA 831
|
|
MINTEX MDB2248
|
|
NECTO FD7072A
|
|
NIPPARTS J3603052
22.29 €
-20%
17.83 €
|
|
OPTIMAL 85002
|
|
PAGID T1336
|
|
STOP 572502S
|
|
TEXTAR 2386301
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
TEXTAR 2386315004T4067
|
|
TRUSTING 6230
24.24 €
-0%
24.24 €
|
|
TRUSTING 6230
24.24 €
-0%
24.24 €
|
|
TRW GDB3302
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
WAGNER WBP23696A
|
|
MAZDA N0Y73328Z
|
|
MAZDA N0Y93323Z
|
| Mazda MX-5 II (NB) | 110 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 140 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 146 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 139 коня | бензин |
