комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181689 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 131,4 mm |
| височина | 58,5 mm |
| дебелина | 17,3 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.530 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181689 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/701 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23806
|
|
ICER 23928
|
|
ICER D10527787
|
|
ICER D9087787
|
|
A.B.S. 37356
|
|
ATE 13046057432
|
|
ATE 605743
|
|
BENDIX 572553B
|
|
BOSCH 0986494363
|
|
BOSCH 0986494418
|
|
BREMBO P83062
|
|
DELPHI LP1738
34.39 €
-20%
27.51 €
|
|
FERODO FDB1620
50.46 €
-20%
40.37 €
|
|
FIRST LINE 3465
|
|
FMSI-VERBAND D10527787
|
|
FMSI-VERBAND D9087787
|
|
FREN-J 832683
|
|
FTE BL1921A1
|
|
GIRLING 6133149
|
|
GIRLING 6136286
|
|
HELLA PAGID T1359
|
|
HP (ZEBRA) HP7467
|
|
ICER 181689
46.14 €
--0%
46.14 €
|
|
JURID 572553J
|
|
LUCAS GDB3314
|
|
LUCAS GDB3628
|
|
LUCAS CAV GDB3314
|
|
LUCAS CAV GDB3628
|
|
LUCAS DIESEL GDB3314
|
|
LUCAS DIESEL GDB3628
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3314
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3628
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3314
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3628
|
|
LUCAS TVS GDB3314
|
|
LUCAS TVS GDB3628
|
|
MINTEX MDB2263
|
|
NECTO FD7065A
|
|
NK 224568
|
|
OPTIMAL 12253
|
|
PAGID T1359
|
|
REMSA 288400
|
|
REMSA 88400
|
|
ROADHOUSE 288400
|
|
ROULUNDS RUBBER 832683
|
|
sbs 1501224568
|
|
TEXTAR 2392817004T4136
|
|
TEXTAR 2392801
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
TRISCAN 811013056
|
|
TRW GDB3314
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
TRW GDB3628
|
|
VALEO 598862
|
|
TOYOTA 0446506030
|
|
TOYOTA 0446530340
|
|
TOYOTA 0446533240
|
|
TOYOTA 0446533250
|
|
TOYOTA 0446533260
|
|
TOYOTA 0446533320
|
|
TOYOTA 0446533340
|
|
TOYOTA 0446544140
|
|
TOYOTA 0446568010
|
|
TOYOTA 04465AZ010TM
|
|
TOYOTA 04465YZZDZ
|
|
TOYOTA V9118A090
|
| Toyota CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) | 152 коня | бензин |
| Toyota CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) | 186 коня | бензин |
| Lexus GS (GRS19_, UZS19_, URS19_, GWS19_) | 249 коня | бензин |
| Lexus IS III (GSE3_, AVE3_) | 208 коня | бензин |
| Lexus IS III (GSE3_, AVE3_) | 181 коня | бензин/ електро |
