комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181703 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 164,2 mm |
| височина | 56,65 mm |
| дебелина | 16,2 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.955 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181703 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1227 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23970
|
|
ICER 23971
|
|
ICER 23972
|
|
ICER D8307703
|
|
ICER D8307876
|
|
ATE 13046056322
|
|
ATE 605632
|
|
BENDIX 572551B
|
|
BOSCH 0986494152
|
|
BREMBO P56049
|
|
DELPHI LP1772
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
FERODO FDB1745
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
FIRST LINE 3560
|
|
FMSI-VERBAND D8307703
|
|
FMSI-VERBAND D8307876
|
|
FTE BL1924A2
|
|
GIRLING 6133409
|
|
HELLA PAGID T1384
|
|
HP (ZEBRA) HP7593
|
|
HP (ZEBRA) HP7825
|
|
ICER 181703
46.76 €
-0%
46.76 €
|
|
JURID 572551J
|
|
LUCAS GDB3340
|
|
LUCAS CAV GDB3340
|
|
LUCAS DIESEL GDB3340
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3340
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3340
|
|
LUCAS TVS GDB3340
|
|
MGA MGA808
|
|
MINTEX MDB2180
|
|
MK Kashiyama D01231
|
|
MOTRIO 8671019117
|
|
NECTO FD7155A
|
|
NK 222260
|
|
OPTIMAL 12402
|
|
PAGID T1384
|
|
QH Benelux BP1390
|
|
QUINTON HAZELL BP1390
|
|
REMSA 274802
|
|
REMSA 74802
|
|
ROADHOUSE 274802
|
|
sbs 1501222260
|
|
TEXTAR 2397017005T4136
|
|
TEXTAR 2397001
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
TRISCAN 811014042
|
|
TRW GDB3340
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
VALEO 598889
59.99 €
-20%
47.99 €
|
|
ZIMMERMANN 239701701
|
|
NISSAN 410607Z025
|
|
NISSAN 410607Z026
|
|
NISSAN 41060VK190
|
|
NISSAN D1060VK190
|
| Nissan PICKUP / NP300 PICKUP III (D22) | 133 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 120 коня | бензин |
| Nissan PICK UP III (D22) | 83 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 103 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 120 коня | бензин |
| Nissan PICK UP III (D22) | 83 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 133 коня | бензин |
| Nissan PICK UP III (D22) | 133 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 103 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 133 коня | дизел |
