комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2404201 |
| ширина | 107,9 mm |
| височина | 62 mm |
| дебелина | 16,3 mm |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| WVAномер | 24042 |
| спирачна система | Sumitomo |
| технически информационен номер | 24042 163 0 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 24042
|
|
TEXTAR 2404216304
|
|
TEXTAR 7913D1009
|
|
A.B.S. 37472
|
|
AKEBONO ACT1009
|
|
APEC braking PAD1372
|
|
ATE 13046058772
|
|
ATE 605877
|
|
AUGROS 55416358
|
|
BENDIX 572555B
|
|
BENDIX-AU DB1513
|
|
BLUE PRINT ADM542101
89.9 €
-20%
71.92 €
|
|
BLUE PRINT ADM54283
89.26 €
-20%
71.41 €
|
|
BOSCH 0986494220
|
|
BREMBO P49034
|
|
CIFAM 8227320
|
|
COMLINE ADB31246
52.99 €
-20%
42.39 €
|
|
COMLINE CBP31246
|
|
DELPHI LP1867
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
FERODO FDB1758
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
FERODO FSL1758
78.22 €
-20%
62.58 €
|
|
fri.tech. 7480
|
|
GIRLING 6133569
|
|
HELLA PAGID 355010881
|
|
HELLA PAGID 8DB355010881
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3603065
39.27 €
-20%
31.42 €
|
|
ICER 181670
59.68 €
-0%
59.68 €
|
|
INTIMA MD3130
|
|
JURID 572555J
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201402
|
|
MAGNETI MARELLI T1402MM
|
|
METELLI 2207320
|
|
METZGER 108001
|
|
MINTEX MDB2589
|
|
NIPPARTS J3603065
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
NK 223247
|
|
OPTIMAL 12237
|
|
PAGID T1402
|
|
QUINTON HAZELL 7638
|
|
QUINTON HAZELL BP1460
|
|
REMSA 108001
|
|
ROADHOUSE 2108001
|
|
TEXTAR TX1064
|
|
TRUSTING 7480
|
|
TRW GDB3356
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
MAZDA F1Y13323ZB
|
|
MAZDA F1Y93323ZA
|
|
MAZDA F1YA3323ZA
|
|
MAZDA F1YA3323ZC
|
|
MAZDA F1YA3328Z
|
|
MAZDA PLY13323ZB
|
|
MITSUBISHI F1Y23323Z
|
|
MITSUBISHI F1Y93323Z
|
|
MITSUBISHI F1YA3323ZB
|
|
MITSUBISHI F1YA3328ZA
|
| Mazda RX 8 (SE17) | 231 коня | бензин |
| Mazda RX 8 (SE17) | 192 коня | бензин |
