комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181670 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 137,92 mm |
| височина | 62,05 mm |
| дебелина | 17 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.636 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181670 |
| спирачна система | Sumitomo |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01101/448 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 24042
|
|
ICER D10097913
|
|
A.B.S. 37472
|
|
ATE 13046058772
|
|
ATE 605877
|
|
BENDIX 572555B
|
|
BOSCH 0986494220
|
|
BREMBO P49034
|
|
DELPHI LP1867
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
FERODO FDB1758
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
FIRST LINE 3551
|
|
FMSI-VERBAND D10097913
|
|
FREN-J 968881
|
|
FTE BL2479A1
|
|
GIRLING 6133569
|
|
HELLA PAGID T1402
|
|
HP (ZEBRA) HP7638
|
|
HP (ZEBRA) W20268
|
|
ICER 181670
59.68 €
-0%
59.68 €
|
|
JURID 572555J
|
|
LUCAS GDB3356
|
|
LUCAS CAV GDB3356
|
|
LUCAS DIESEL GDB3356
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3356
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3356
|
|
LUCAS TVS GDB3356
|
|
MINTEX MDB2589
|
|
NECTO FD7172A
|
|
NK 223247
|
|
OPTIMAL 12237
|
|
PAGID T1402
|
|
REMSA 108001
|
|
REMSA 2108001
|
|
ROADHOUSE 2108001
|
|
ROULUNDS RUBBER 968881
|
|
sbs 1501223247
|
|
TEXTAR 2404216304T4136
|
|
TEXTAR 2404201
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
TRW GDB3356
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
MAZDA F1Y13323ZB
|
|
MAZDA F1Y13328ZA
|
|
MAZDA F1Y93323Z
|
|
MAZDA F1YA3323ZA
|
|
MAZDA F1YA3323ZB
|
|
MAZDA F1YA3328Z
|
| Mazda RX 8 (SE17) | 231 коня | бензин |
| Mazda RX 8 (SE17) | 192 коня | бензин |
