комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2405601 |
| ширина | 135,7 mm |
| височина | 66 mm |
| дебелина | 15,5 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| WVAномер | 24056 |
| спирачна система | Tokico |
| технически информационен номер | 24056 155 0 5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 24056
|
|
TEXTAR 2405615505
|
|
TEXTAR 24057
|
|
TEXTAR 24667
|
|
TEXTAR 7870D969
|
|
A.B.S. 37504
66.27 €
-20%
53.02 €
|
|
AKEBONO ACT969
|
|
AKEBONO AN711WK
|
|
APEC braking PAD1364
|
|
AUGROS 55416036
|
|
BENDIX 572649B
|
|
BENDIX-AU DB1516
|
|
BLUE PRINT ADN142136
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
BOSCH 0986494366
|
|
BOSCH 0986495150
|
|
BREMBO P56051
|
|
CIFAM 8227410
|
|
COMLINE ADB31745
|
|
COMLINE CBP31745
|
|
DELPHI LP1986
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
FERODO FDB1786
72.09 €
-20%
57.67 €
|
|
fri.tech. 7570
|
|
HELLA PAGID 355011101
|
|
HELLA PAGID 8DB355011101
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3601092
40.09 €
-20%
32.07 €
|
|
ICER 181696
52.29 €
-0%
52.29 €
|
|
INTIMA MD1264M
|
|
JURID 572649J
|
|
MAGNETI MARELLI T1425MM
|
|
METELLI 2207410
|
|
MINTEX MDB2387
|
|
MINTEX MDB82387
|
|
NISSHINBO NP2024
|
|
NISSHINBO PF2554
|
|
PAGID T1425
|
|
QUINTON HAZELL BP1477
|
|
REMSA 098502
|
|
REMSA 98502
|
|
ROADHOUSE 298502
|
|
TEXTAR TX0715
|
|
TRUSTING 7570
|
|
TRW GDB3416
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
WAGNER WBP24056A
78.77 €
-0%
78.77 €
|
|
INFINITI 41060CA092
|
|
INFINITI 41060CG090
|
|
INFINITI 41060CG091
|
|
NISSAN 41060CA090
|
|
NISSAN 41060CA093
|
| Nissan MURANO (Z50) | 234 коня | бензин |
| Infiniti FX | 280 коня | бензин |
| Infiniti FX | 316 коня | бензин |
