комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181696 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 135,5 mm |
| височина | 66 mm |
| дебелина | 15,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.860 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181696 |
| спирачна система | Tokico |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1274 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23834
|
|
ICER 24056
|
|
ICER 24057
|
|
ICER 24667
|
|
ICER D9697870
|
|
BENDIX 572649B
|
|
BOSCH 0986494366
|
|
BOSCH 0986495150
|
|
BREMBO P56051
|
|
DELPHI LP1986
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
FERODO FDB1786
72.09 €
-20%
57.67 €
|
|
FMSI-VERBAND D9697870
|
|
FTE BL2487A1
|
|
GIRLING 6134169
|
|
HELLA PAGID T1425
|
|
HP (ZEBRA) HP7751
|
|
HP (ZEBRA) W20407
|
|
ICER 181696
52.29 €
-0%
52.29 €
|
|
JURID 572649J
|
|
LUCAS GDB3416
|
|
LUCAS CAV GDB3416
|
|
LUCAS DIESEL GDB3416
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3416
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3416
|
|
LUCAS TVS GDB3416
|
|
MAFIX PL579
|
|
MGA MGA776
|
|
MINTEX MDB2387
|
|
NECTO FD7184A
|
|
PAGID T1425
|
|
QH Benelux BP1477
|
|
QUINTON HAZELL BP1477
|
|
REMSA 298502
|
|
REMSA 98502
|
|
ROADHOUSE 298502
|
|
TEXTAR 2405615505T4136
|
|
TEXTAR 2405601
51 €
-20%
40.8 €
|
|
TRISCAN 811068178
|
|
TRW GDB3416
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
VALEO 598918
|
|
INFINITI 41060CG090
|
|
INFINITI 41060CG091
|
|
NISSAN 41060CA090
|
|
NISSAN 41060CA092
|
|
NISSAN 41060CA093
|
|
NISSAN 41060CG00J
|
|
NISSAN 41060ZA525
|
|
NISSAN AY040NS121
|
|
NISSAN D1M601AA0K
|
| Nissan MAXIMA Station Wagon (A32) | 140 коня | бензин |
| Nissan MAXIMA Station Wagon (A32) | 190 коня | бензин |
| Nissan MAXIMA Station Wagon (A32) | 193 коня | бензин |
| Nissan MURANO (Z50) | 234 коня | бензин |
| Infiniti FX | 280 коня | бензин |
| Infiniti FX | 316 коня | бензин |
