комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL1749 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 19,1 mm |
| контролен знак за преглед | E990R01233/1008 |
| дължина | 116,75 mm |
| височина | 64 mm |
| тегло | 1,5 kg |
| допълващ артикул /допълваща информация | с пружина |
| вибрация (трептене) | с вибрационен успокоител |
| спирачна система | TRW |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 24077
|
|
FERODO FDB1749
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200320
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200720
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200920
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200320
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200720
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200920
|
|
MERCEDES-BENZ 1694201320
|
|
APEC braking PAD1439
|
|
ATE 13046027112
|
|
ATE 13046027112
|
|
BENDIX 573226B
|
|
BENDIX 573265B
|
|
BOSCH 0986494087
|
|
BOSCH 0986494290
|
|
BOSCH 0986494087
|
|
BOSCH 0986494290
|
|
Brake ENGINEERING PA1674
|
|
BREMBO P50056
|
|
DURON DBP221749
|
|
FEBI BILSTEIN 16536
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
FERODO FSL1749
63.27 €
-20%
50.62 €
|
|
JURID 573265D
|
|
JURID 573265J
|
|
JURID 573265JAS
|
|
JURID 573265JC
74.47 €
-20%
59.58 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201453
|
|
METELLI 2206460
|
|
METELLI 2206460
|
|
MGA 749
|
|
MINTEX MDB2685
|
|
NECTO FD7161A
|
|
OPTIMAL 12385
|
|
PAGID T1453
|
|
STOP 573265S
|
|
TEXTAR 2407702
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
TEXTAR 2407719024
|
|
TRUSTING 6620
|
|
TRUSTING 6620
|
|
TRW GDB1630
49.39 €
-20%
39.51 €
|
|
TRW GDB1630A
|
|
WAGNER WBP24077A
51.06 €
-0%
51.06 €
|
| Mercedes A-CLASS (W169) | 136 коня | дизел |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 116 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 136 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 82 коня | дизел |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 109 коня | дизел |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 140 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 140 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 95 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 116 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 95 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | бензин |
