комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2408601 |
| ширина | 95 mm |
| височина | 46,4 mm |
| дебелина | 15,7 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| WVAномер | 24086 |
| спирачна система | Lucas |
| технически информационен номер | 24086 157 1 5 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 82506600 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 24086
|
|
TEXTAR 2408615715
|
|
TEXTAR 24518
|
|
TEXTAR 24519
|
|
A.B.S. 37530
46.74 €
-20%
37.39 €
|
|
APEC braking PAD1511
|
|
ASHIKA 5104403
|
|
ATE 13046057572
|
|
ATE 605757
|
|
AUGROS 55417554
|
|
BENDIX 572580B
|
|
BENDIX-AU DB2177
|
|
BLUE PRINT ADH24272
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
BOSCH 0986494249
|
|
BREMBO P28038
|
|
CIFAM 8227290
|
|
COMLINE ADB31587
29.12 €
-20%
23.3 €
|
|
COMLINE CBP31587
|
|
DELPHI LP1971
33.29 €
-20%
26.63 €
|
|
FERODO FDB1862
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
FERODO FSL1862
42.32 €
-20%
33.85 €
|
|
fri.tech. 7450
|
|
GALFER B1G12010142
|
|
HELLA PAGID 355006751
|
|
HELLA PAGID 8DB355006751
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3614019
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
ICER 181741
57.8 €
-0%
57.8 €
|
|
ICER 181741706
|
|
JAPANPARTS PP403AF
|
|
JURID 572580J
51.29 €
-20%
41.03 €
|
|
JURID 572580JC
54.91 €
-20%
43.93 €
|
|
KBP BP2051
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201569
|
|
MAGNETI MARELLI 363702161489
|
|
MAGNETI MARELLI T1569MM
|
|
METELLI 2207290
|
|
METZGER 120602
|
|
MINTEX MDB2770
|
|
NIPPARTS J3614018
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
NK 222639
|
|
NPS H361A16
|
|
OPTIMAL 12490
|
|
PAGID T1569
|
|
PEX 7836
|
|
QUINTON HAZELL BP1536
|
|
REMSA 120602
|
|
RHIAG 67732
|
|
ROADHOUSE 2120602
|
|
sbs 1501222639
|
|
TEXTAR TX0728
|
|
TRISCAN 811040012
|
|
TRUSTING 7450
|
|
TRW GDB3408
42.41 €
-20%
33.93 €
|
|
VALEO 598849
46.74 €
-20%
37.39 €
|
|
WAGNER WBP24086A
38.94 €
-0%
38.94 €
|
|
HONDA 43022SMGE00
|
|
HONDA 43022SMGE01
|
|
HONDA 43022SMGE02
|
|
HONDA 43022SMGE03
|
|
HONDA 43224SMGE01
|
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 83 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 140 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 140 коня | дизел |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 201 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 100 коня | бензин |
