комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2413401 |
| ширина | 131,4 mm |
| височина | 66,8 mm |
| дебелина | 18,7 mm |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| WVAномер | 24134 |
| спирачна система | Lucas |
| технически информационен номер | 24134 187 1 5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 24134
|
|
TEXTAR 2413418715
|
|
TEXTAR 24175
|
|
A.B.S. 37430
62.78 €
-20%
50.23 €
|
|
APEC braking PAD1417
|
|
ATE 13046028911
|
|
ATE 13046028912
|
|
ATE 13047028912
|
|
ATE 602891
|
|
ATE LD2891
|
|
AUGROS 55417117
|
|
BENDIX 573132B
|
|
BENDIX-AU DB2025
|
|
BOSCH 0986494097
|
|
BREMBO P61077
|
|
COBREQ N1195
|
|
COMLINE ADB11250
42.55 €
-20%
34.04 €
|
|
COMLINE CBP11250
|
|
DELPHI LP1890
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
E.T.F. 121182
|
|
FEBI BILSTEIN 16547
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
FERODO FDB1725
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
FERODO FDS1725
|
|
FTE BL1973A4
|
|
GALFER B1G10207612
|
|
GIRLING 6115941
|
|
HELLA PAGID 355011481
|
|
HELLA PAGID 8DB355011481
|
|
ICER 181656
53.28 €
-0%
53.28 €
|
|
JURID 573122JAS
|
|
JURID 573132JAS
|
|
KAWE 81696
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201461
|
|
MAGNETI MARELLI 363702161414
|
|
MAGNETI MARELLI T1461MM
|
|
MAPCO 6757
|
|
METZGER 110204
|
|
MEYLE 0252413418W
|
|
MGA 732
|
|
MINTEX MDB2701
|
|
NK 223743
|
|
OPTIMAL 12274
|
|
PAGID T1461
|
|
PEX 7710
|
|
QUINTON HAZELL BP1437
|
|
REMSA 110204
|
|
RHIAG 67706
|
|
ROADHOUSE 2110204
|
|
ROULUNDS BRAKING 619581
|
|
sbs 1501223743
|
|
ST-TEMPLIN 11842120934
|
|
SWAG 62916547
|
|
TEXTAR TX0740
|
|
TRISCAN 811028035
|
|
TRUSTING 6160
50.97 €
-0%
50.97 €
|
|
TRW GDB1594
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
VALEO 598662
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
WAGNER WBP24134A
54.74 €
-0%
54.74 €
|
|
CITROEN 1611456580
|
|
CITROEN 425347
|
|
CITROEN 425422
|
|
CITROEN E172236
|
|
PEUGEOT 1611456580
|
|
PEUGEOT 425277
|
|
PEUGEOT 425332
|
|
PEUGEOT 425335
|
|
PEUGEOT 425347
|
|
PEUGEOT 425422
|
|
PEUGEOT E172236
|
