комплект спирачно феродо, дискови спирачки VALEO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 598662 |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| външна ширина | 131,4 mm |
| височина 1 | 66,8 mm |
| дебелина | 19,5 mm |
| WVAномер | 24134 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дължина на кабела | 325 mm |
| дължина 2 | 365 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 37430
62.78 €
-20%
50.23 €
|
|
A.B.S. 37430OE
|
|
ATE 13046028912
|
|
ATE 13047028912
|
|
BENDIX 573132B
|
|
BOSCH 0986494097
|
|
BOSCH 0986494097
|
|
BOSCH 986494097
|
|
BREMBO P61077
|
|
DELPHI LP1890
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
DEX 6160V
|
|
DEX 6180
|
|
FERODO FDB1725
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
FERODO FSL1725
66.62 €
-20%
53.3 €
|
|
FTE BL1973A4
|
|
ICER 181656
53.28 €
-0%
53.28 €
|
|
ICER 181656700
|
|
ICER 182024
52.65 €
-0%
52.65 €
|
|
JURID 573132JAS
|
|
LPR 05P1196
38.49 €
-20%
30.79 €
|
|
LPR 5P1196
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6115941
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1594
|
|
METELLI 2206000
|
|
MGA 732
|
|
MINTEX MDB2701
|
|
NK 1501223743
|
|
PAGID T1461
|
|
QUINTON HAZELL 097302
|
|
QUINTON HAZELL 97302
|
|
QUINTON HAZELL BP1437
|
|
REMSA 097302
|
|
REMSA 110204
|
|
REMSA 97302
|
|
ROADHOUSE 2110204
|
|
ROULUNDS RUBBER 619581
|
|
sbs 1501223743
|
|
TEXTAR 24134
|
|
TEXTAR 2413401
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
TEXTAR 2413418714
|
|
TEXTAR 2413418715
|
|
TEXTAR 24175
|
|
TRUSTING 6160V
|
|
TRUSTING 6180
|
|
TRW GDB1594
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
VALEO 301662
41.97 €
-20%
33.58 €
|
|
PEUGEOT 425277
|
|
PEUGEOT 425277
|
|
PEUGEOT 425335
|
|
PEUGEOT 425347
|
|
PEUGEOT 425335
|
|
PEUGEOT 425347
|
|
PEUGEOT 425422
|
|
PEUGEOT 425422
|
| Peugeot 407 (6D_) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 116 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 116 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 125 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 125 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 140 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 140 коня | дизел |
