комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2416201 |
| ширина | 125 mm |
| височина | 70,8 mm |
| дебелина | 15,3 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| WVAномер | 24162 |
| спирачна система | Brembo |
| технически информационен номер | 24162 153 0 4 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 82516600 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 24162
|
|
TEXTAR 2416215304
|
|
A.B.S. 37519
|
|
APEC braking PAD1416
|
|
ATE 13046048052
|
|
ATE 604805
|
|
AUGROS 55417430
|
|
BOSCH 0986424531
|
|
BREMBO P68036
|
|
COMLINE ADB01703
|
|
COMLINE CBP01703
|
|
DELPHI LP1940
69.07 €
-20%
55.26 €
|
|
FERODO FDB1667
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
fri.tech. 6670
|
|
GIRLING 6116069
|
|
HELLA PAGID 355012151
|
|
HELLA PAGID 8DB355012151
|
|
ICER 181679
48.18 €
-0%
48.18 €
|
|
JURID 573253J
51.59 €
-20%
41.27 €
|
|
KAWE 81712
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201532
|
|
MAGNETI MARELLI 363702161460
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
MAGNETI MARELLI T1532MM
|
|
METZGER 111300
|
|
MGA 785
|
|
MINTEX MDB2725
|
|
NK 223955
|
|
PAGID T1532
|
|
PEX 7872
|
|
RHIAG 67707
|
|
ROADHOUSE 2111300
|
|
sbs 1501223955
|
|
TEXTAR TX0750
|
|
TRUSTING 6670
|
|
TRW GDB1606
57.78 €
-20%
46.22 €
|
|
VAICO V460160
|
|
VALEO 598861
62.78 €
-20%
50.23 €
|
|
RENAULT 7701208218
|
|
RENAULT 8671016704
|
| Renault MEGANE CC (EZ0/1_) | 180 коня | бензин |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 224 коня | бензин |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 197 коня | бензин |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 173 коня | дизел |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 230 коня | бензин |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 200 коня | бензин |
| Renault MEGANE III купе (DZ0/1_) | 220 коня | бензин |
