комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181679 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 124,7 mm |
| височина | 70,51 mm |
| дебелина | 15,2 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.725 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181679 |
| спирачна система | Brembo |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1273 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 24162
|
|
ICER D16518849
|
|
A.B.S. 37519
|
|
ATE 13046048052
|
|
ATE 604805
|
|
BENDIX 573253B
|
|
BOSCH 0986494551
|
|
BREMBO P68036
|
|
DELPHI LP1940
69.07 €
-20%
55.26 €
|
|
FERODO FDB1667
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
FIRST LINE 3545
|
|
FMSI-VERBAND D16518849
|
|
FREN-J 602781
|
|
GIRLING 6116069
|
|
HELLA PAGID T1532
|
|
HP (ZEBRA) HP7662
|
|
HP (ZEBRA) W20332
|
|
ICER 181679
48.18 €
-0%
48.18 €
|
|
JURID 573253J
51.59 €
-20%
41.27 €
|
|
LUCAS GDB1606
|
|
LUCAS CAV GDB1606
|
|
LUCAS DIESEL GDB1606
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1606
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1606
|
|
LUCAS TVS GDB1606
|
|
MAFIX PL578
|
|
MGA MGA785
|
|
MINTEX MDB2725
|
|
MOTRIO 8671016704
|
|
NECTO FD7090A
|
|
NK 223955
|
|
PAGID T1532
|
|
REMSA 111300
|
|
REMSA 2111300
|
|
ROADHOUSE 2111300
|
|
ROULUNDS RUBBER 602781
|
|
sbs 1501223955
|
|
TEXTAR 2416215304T4136
|
|
TEXTAR 2416201
85.42 €
-20%
68.34 €
|
|
TRISCAN 811025039
|
|
TRW GDB1606
57.78 €
-20%
46.22 €
|
|
VALEO 598861
62.78 €
-20%
50.23 €
|
|
ZIMMERMANN 241621501
|
|
RENAULT 7701208218
|
| Renault MEGANE III хетчбек (BZ0_) | 150 коня | дизел |
| Renault MEGANE III Grandtour (KZ0/1) | 150 коня | дизел |
| Renault MEGANE CC (EZ0/1_) | 180 коня | бензин |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 135 коня | бензин |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 163 коня | бензин |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 224 коня | бензин |
| Renault SCENIC II (JM0/1_) | 163 коня | бензин |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 163 коня | бензин |
| Renault MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_) | 163 коня | бензин |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 197 коня | бензин |
| Renault MEGANE III хетчбек (BZ0_) | 180 коня | бензин |
| Renault MEGANE III хетчбек (BZ0_) | 160 коня | дизел |
| Renault MEGANE III купе (DZ0/1_) | 160 коня | дизел |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 230 коня | бензин |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 200 коня | бензин |
| Renault MEGANE III Grandtour (KZ0/1) | 160 коня | дизел |
| Renault MEGANE III Grandtour (KZ0/1) | 180 коня | бензин |
| Renault MEGANE III купе (DZ0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault MEGANE CC (EZ0/1_) | 160 коня | дизел |
| Renault MEGANE III купе (DZ0/1_) | 220 коня | бензин |
| Renault MEGANE III хетчбек (BZ0_) | 220 коня | бензин |
