комплект спирачно феродо, дискови спирачки VAICO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VAICO |
| Парт номер | V20-8162 |
| дебелина | 20,8 mm |
| ширина | 193 mm |
| височина | 79 mm |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAICO WVA23894
|
|
VAICO WVA23895
|
|
A.B.S. 37369
|
|
A.B.S. 37369OE
|
|
ATE 13046071702
|
|
BENDIX 571993B
|
|
BOSCH 0986494217
|
|
Brake ENGINEERING PA1484
|
|
BREMBO P06028
|
|
CIFAM 8227710
|
|
DELPHI LP1798
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
E.T.F. 121096
|
|
FEBI BILSTEIN 16501
66 €
-20%
52.8 €
|
|
FERODO FDB1618
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
FREMAX FBP1573
|
|
fri.tech. 7870
|
|
FTE BL2042A2
|
|
GIRLING 6115292
|
|
ICER 181547
46.76 €
-0%
46.76 €
|
|
JURID 571993J
78.03 €
-20%
62.42 €
|
|
JURID 571993JAS
|
|
KAWE 095800
|
|
LPR 05P1330
49 €
-20%
39.2 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201300
|
|
MAGNETI MARELLI 363702161450
|
|
METELLI 2207710
|
|
MEYLE 0252344821
|
|
MGA 958
|
|
MINTEX MDB2320
|
|
NECTO FD7064A
|
|
NK 221537
|
|
OPTIMAL 12140
|
|
PAGID T1300
|
|
PEX 7676
|
|
QH Benelux 7522
|
|
QH Benelux HP7522
|
|
QUINTON HAZELL 095800
|
|
QUINTON HAZELL BP1403
|
|
RAICAM 9160
|
|
RAMEDER T0610286
|
|
REMSA 095800
|
|
ROADHOUSE 295800
|
|
ROULUNDS BRAKING 860481
|
|
sbs 1501221537
|
|
SPIDAN 32465
|
|
ST-TEMPLIN 010234113022
|
|
SWAG 20916501
|
|
TEXTAR 2344801
83.23 €
-20%
66.59 €
|
|
TOPRAN 501242
|
|
TRISCAN 811011011
|
|
TRUSTING 7870
|
|
TRW GDB1529
84.36 €
-20%
67.49 €
|
|
VAICO 208162
|
|
WOKING P858300
|
|
BMW 34116756350
|
|
BMW 34116761282
|
| BMW X5 (E53) | 286 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 347 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 320 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 360 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 329 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 300 коня | дизел |
